Tak kibice przywitali Karola Nawrockiego. Wymowny transparent na meczu Lechia Gdańsk - Motor Lublin
Od zaledwie kilku dni Karol Nawrocki jest prezydentem RP. Mimo pełnienia nowej funkcji pojawił się na meczu Ekstraklasy swojego ukochanego klubu, Lechii Gdańsk. Jego obecność nie przeszła obojętnie kibicom, którzy w jasny sposób przywitali go na obiekcie. Obrazki te błyskawicznie obiegło media społecznościowe.

Od 6 sierpnia Karol Nawrocki jest oficjalnie prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej. W ten dzień bowiem odbyło się oficjalne zaprzysiężenie, a tuż po nim przejął tą funkcję od Andrzeja Dudy, prezydenta przez ostatnie 10 lat. Mimo wielu obowiązków, które bez wątpienia ma nowy prezydent znalazł on kilka chwil, aby wspierać swój ukochany klub, Lechię Gdańsk. W poniedziałek pojawił się na Polsat Plus Arenie, aby obejrzeć spotkanie 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy lokalnej drużyny z Motorem Lublin.
Jego obecność nie przeszła obojętnie kibicom zgromadzonym na obiekcie. Ci przywitali go umieszczając odpowiedni baner. Ten szybko znalazł się w mediach społecznościowych i z miejsca stał się hitem internetu.
Kibice Lechii Gdańsk witają Nawrockiego
Co ciekawe informację, że ten planuję się pojawić na spotkaniu pojawiały się na kilka godzin przed meczem. Mimo krótkiego czasu na przygotowanie odpowiedniego przywitania fani Lechii przywitali nowego prezydenta w następujący sposób.
- Byłeś. Jesteś. Będziesz zawsze kibicem Lechii - napisano na banerze.
Nawrocki od lat jest kibicem Lechii Gdańsk i nigdy się tego nie wstydził. Obrazki takie, jak dziś pokazują, że mimo nowej funkcji prezydenta RP ten nie zapomniał o swoim ukochanym zespole i może się czasem pojawiać na stadionie w celu wspierania piłkarzy.












