Reklama

Reklama

Wisła Kraków. Krystian Wachowiak krok od "Białej Gwiazdy"

Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, to Krystian Wachowiak zamieni Chojniczankę na Wisłę Kraków.

O tym transferze mówi się od pewnego czasu, ale teraz sprawa jest już na ostatniej prostej. Krakowianie mają zapłacić za zawodnika ok. pół miliona złotych, a do tego procent od ewentualnego kolejnego transferu zawodnika.

Wachowiak dopiero w październiku skończy 20 lat i uznawany jest za jednego z najzdolniejszych młodych defensorów. W tym sezonie to podstawowy zawodnik drugoligowca, wystąpił w 17 z 18 meczów.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

Reklama

Wachowiak na grę mógł liczyć także w poprzednim sezonie, gdy Chojniczanka występowała na zapleczy Ekstraklasy. Jego podstawową pozycją jest lewa obrona, ale może występować również na skrzydle.

Jeśli Wolak podpisze umowę, to będzie kolejnym młodym Polakiem, którego krakowianie zakontraktują w tym sezonie. Wcześniej Wisła podpisała umowy z 20-letnim Mateuszem Młyńskim z Arki Gdynia oraz o rok starszym Hubertem Sobolem z Lecha Poznań. Obaj na Reymonta mają jednak przyjść w czerwcu.

MS, PJ

Ekstraklasa - wyniki, terminarz i tabela

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama