Reklama

Reklama

Zab Judah w ciężkim stanie po walce

Wczoraj informowaliśmy, że Meksykanin Felipe Orucuta (36-6, 30 KO) zapadł w śpiączkę po brutalnej porażce z Jonathanem Javierem Rodriguezem (21-1, 15 KO). Okazuje się, że w równie złym stanie po porażce jest słynny Zab Judah (44-10, 30 KO).

Były mistrz świata dwóch kategorii przegrał w piątkową noc z Cletusem Seldinem (24-1, 20 KO) w jedenastej rundzie.

W niedzielę pojawiły się informacje, że Judah jest w śpiączce, a jego życie jest zagrożone. Wieczorem dziennikarz Steve Kim poinformował, że pięściarz jednak nie jest w śpiączce, ale znajduje się w szpitalu.

Dawny mistrz po walce pojechał do szpitala na badania kontrolne, a tam jego stan się pogorszył.

42-letni bokser z Brooklynu doznał poważnego urazu mózgu, choć nie podano dokładnych szczegółów. Walczy o życie, podobnie jak ciężko znokautowany tej samej nocy Orucuta.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama