Reklama

Reklama

Tomasz Adamek wrócił do rankingu WBO

Federacja WBO zaktualizowała swój marcowy ranking, a w nim jak zwykle znalazło się kilku polskich pięściarzy.

Federacja WBO zaktualizowała swój marcowy ranking, a w nim jak zwykle znalazło się kilku polskich pięściarzy.

Od razu rzuca się w oczy powrót do zestawienia wagi ciężkiej Tomasza Adamka (48-2, 29 KO), który wskoczył na trzynastą pozycję. W kategorii cruiser piąty jest panujący mistrz Europy - Mateusz Masternak (29-0, 21 KO), a tuż za jego plecami posiadacz interkontynentalnego pasa tej organizacji, Krzysztof Głowacki (18-0, 12 KO). Przypomnijmy, iż wczoraj "Master" poznał swojego rywala na pierwszą obronę europejskiego tytułu i będzie nim Francuz Jeremy Ouanna (13-7, 3 KO).

Na piątym miejscu w dywizji półciężkiej na liście pretendentów znalazł się Andrzej Fonfara (23-2, 13 KO), który ma powrócić między liny dopiero w sierpniu.

W wadze średniej mamy dwóch swoich przedstawicieli - dwunastego Przemka Majewskiego (21-1, 13 KO) oraz czternastego Grzegorza Proksę (29-2, 21 KO).

W kategorii junior średniej szósta lokata przypadła w udziale Damianowi Jonakowi (35-0-1, 21 KO), zaś ostatnim naszym przedstawicielem jest dziewiąty w dywizji piórkowej Kamil Łaszczyk (12-0, 6 KO).

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy