Reklama

Reklama

PHL podała terminarz sezonu 2017/18

PHL przedstawiła terminarz na sezon 2017/18. W hokejowej ekstraklasie wystąpi 11 zespołów. Tytułu broni Comarch Cracovia. Sezon ruszy 10 września.

- W związku z faktem, że w dniu 10 września nie było możliwości emisji meczu PHL, uzgodniono z TVP Sport, iż pokażą mecz z pierwszej kolejki Opole - Katowice w dniu 11 września o godzinie 18:30. To spowodowało, iż druga kolejka przesunięta została na środę. W dalszej kolejności mecze odbywać będą się systemem piątek-niedziela-wtorek - powiedziała koordynator rozgrywek PHL Marta Zawadzka.

- Alternatywne terminy dla drużyn Cracovii i Tychów, ze względu na ich udział w Hokejowej Lidze Mistrzów i Pucharze Kontynentalnym, są terminami proponowanymi. Jeśli kluby mają inne terminy to jesteśmy otwarci do dyskusji - dodała.

- W przypadku rozstrzygnięcia meczów w fazie play-off szybciej niż po siedmiu meczach, PHL zastrzega sobie prawo do przyspieszenia rozgrywek, przy zachowaniu odpowiednich okresów przerw dla grających drużyn. Terminy te również zostaną uwzględnione w kalendarzu TVP Sport, aby emitować jak najwięcej spotkań. Taka sama kwestia dotyczy się rozstrzygnięć w fazie finałowej oraz o brązowy medal - zakończyła Zawadzka.

Wcześniej, bo 7 lub 8 września odbędzie się mecz o Superpuchar Polski pomiędzy Comarch Cracovią i GKS-em Tychy, a finałowy turniej Pucharu Polski odbędzie się 28 i 29 grudnia.

Reklama

Terminarz rozgrywek Polskiej Hokej Ligi - sezon 2017/2018:

1. runda - sezon zasadniczy

10 września 2017 - niedziela (1. kolejka)
1. COMARCH Cracovia - Pauza
2. GKS Tychy - SMS PZHL U20 Katowice
3. TMH TEMPISH POLONIA Bytom - MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
4. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ - MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
6. JKH GKS Jastrzębie - KS UNIA Oświęcim

11 września 2017 - poniedziałek (1. kolejka)
5. *PGE ORLIK Opole - TAURON KH GKS Katowice
* Mecz przełożony z dnia 10 września 2017 r. - transmisja meczu w TVP SPORT (godz. 18.30)

13 września 2017 - środa (2. kolejka)
7. KS UNIA Oświęcim - Pauza
8. TAURON KH GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie
9. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk - PGE ORLIK Opole
10. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice - TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
11. SMS PZHL U20 Katowice - TMH TEMPISH POLONIA Bytom
12. COMARCH Cracovia - GKS Tychy

15 września 2017 - piątek (3. kolejka)
13. GKS Tychy - Pauza
14. TMH TEMPISH POLONIA Bytom - COMARCH Cracovia
15. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ - SMS PZHL U20 Katowice
16. PGE ORLIK Opole - MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
17. JKH GKS Jastrzębie - MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
18. KS UNIA Oświęcim - TAURON KH GKS Katowice

17 września 2017 - niedziela (4. kolejka)
19. TAURON KH GKS Katowice - Pauza
20. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk - KS UNIA Oświęcim
21. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice - JKH GKS Jastrzębie
22. SMS PZHL U20 Katowice - PGE ORLIK Opole
23. COMARCH Cracovia - TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
24. GKS Tychy - TMH TEMPISH POLONIA Bytom

22 września 2017 - piątek (5. kolejka)
25. TMH TEMPISH POLONIA Bytom - Pauza
26. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ - GKS Tychy
27. PGE ORLIK Opole - COMARCH Cracovia
28. JKH GKS Jastrzębie - SMS PZHL U20 Katowice
29. KS UNIA Oświęcim - MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
30. TAURON KH GKS Katowice - MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk

24 września 2017 - niedziela (6. kolejka)
31. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk - Pauza
32. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice - TAURON KH GKS Katowice
33. SMS PZHL U20 Katowice - KS UNIA Oświęcim
34. COMARCH Cracovia - JKH GKS Jastrzębie
35. GKS Tychy - PGE ORLIK Opole
36. TMH TEMPISH POLONIA Bytom - TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

26 września 2017 - wtorek (7. kolejka)
37. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ - Pauza
38. PGE ORLIK Opole - TMH TEMPISH POLONIA Bytom
39. JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy
40. KS UNIA Oświęcim - COMARCH Cracovia
41. TAURON KH GKS Katowice - SMS PZHL U20 Katowice
42. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk - MUKS NAPRZÓD Janów Katowice

3 października 2017 - wtorek (12 kolejka)
68. *SMS PZHL U20 Katowice - GKS Tychy
* Mecz przełożony z dnia 20 października 2017 r. - udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu Kontynentalnego

6 października 2017 - piątek (8. kolejka)
43. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice - Pauza
44. SMS PZHL U20 Katowice - MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
45. COMARCH Cracovia - TAURON KH GKS Katowice
46. GKS Tychy - KS UNIA Oświęcim
47. TMH TEMPISH POLONIA Bytom - JKH GKS Jastrzębie
48. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ - PGE ORLIK Opole

8 października 2017 - niedziela (9. kolejka)
49. PGE ORLIK Opole - Pauza
50. JKH GKS Jastrzębie - TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
51. KS UNIA Oświęcim - TMH TEMPISH POLONIA Bytom
52. TAURON KH GKS Katowice - GKS Tychy
53. *MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk - COMARCH Cracovia
54. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice - SMS PZHL U20 Katowice
* Mecz przełożony na dzień 17 października 2017 r. - udział COMARCH Cracovii w hokejowej Lidze Mistrzów (mecz: IFH Helsinki - COMARCH Cracovia w dniu: 10 października 2017 r.)

13 października 2017 - piątek (10. kolejka)
55. SMS PZHL U20 Katowice - Pauza
56. COMARCH Cracovia - MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
57. GKS Tychy - MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
58. TMH TEMPISH POLONIA Bytom - TAURON KH GKS Katowice
59. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ - KS UNIA Oświęcim
60. PGE ORLIK Opole - JKH GKS Jastrzębie

15 października 2017 - niedziela (11. kolejka)
61. JKH GKS Jastrzębie - Pauza
62. KS UNIA Oświęcim - PGE ORLIK Opole
63. TAURON KH GKS Katowice - TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
64. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk - TMH TEMPISH POLONIA Bytom
65. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice - GKS Tychy
66. SMS PZHL U20 Katowice - COMARCH Cracovia

17 października 2017 - wtorek (9. kolejka)
53. *MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk - COMARCH Cracovia
* Mecz przełożony z dnia 8 października 2017 r. - udział COMARCH Cracovii w hokejowej Lidze Mistrzów (mecz: IFH Helsinki - COMARCH Cracovia w dniu: 10 października 2017 r.)

2. runda - sezon zasadniczy

20 października 2017 - piątek (12. kolejka)
67. COMARCH Cracovia - Pauza
68. *SMS PZHL U20 Katowice - GKS Tychy
69. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice - TMH TEMPISH POLONIA Bytom
70. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk - TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
71. TAURON KH GKS Katowice - PGE ORLIK Opole
72. KS UNIA Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie
* Mecz przełożony na dzień 3 października 2017 r. - udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu Kontynentalnego

22 października 2017 - niedziela (13. kolejka)
73. KS UNIA Oświęcim - Pauza
74. JKH GKS Jastrzębie - TAURON KH GKS Katowice
75. PGE ORLIK Opole - MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
76. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ - MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
77. TMH TEMPISH POLONIA Bytom - SMS PZHL U20 Katowice
78. *GKS Tychy - COMARCH Cracovia
* Mecz przełożony na dzień 25 października 2017 r. - udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu Kontynentalnego

25 października 2017 - środa (13. kolejka)
78. * GKS Tychy - COMARCH Cracovia
* Mecz przełożony z dnia 22 października 2017 r. - udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu Kontynentalnego

27 października 2017 - piątek (14. kolejka)
79. GKS Tychy - Pauza
80. COMARCH Cracovia - TMH TEMPISH POLONIA Bytom
81. SMS PZHL U20 Katowice - TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
82. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice - PGE ORLIK Opole
83. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk - JKH GKS Jastrzębie
84. TAURON KH GKS Katowice - KS UNIA Oświęcim

29 października 2017 - niedziela (15. kolejka)
85. TAURON KH GKS Katowice - Pauza
86. KS UNIA Oświęcim - MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
87. JKH GKS Jastrzębie - MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
88. PGE ORLIK Opole - SMS PZHL U20 Katowice
89. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ - COMARCH Cracovia
90. TMH TEMPISH POLONIA Bytom - GKS Tychy

31 października 2017 - wtorek (16. kolejka)
91. TMH TEMPISH POLONIA Bytom - Pauza
92. GKS Tychy - TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
93. COMARCH Cracovia - PGE ORLIK Opole
94. SMS PZHL U20 Katowice - JKH GKS Jastrzębie
95. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice - KS UNIA Oświęcim
96. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk - TAURON KH GKS Katowice

3 listopada 2017 - piątek (17. kolejka)
97. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk - Pauza
98. TAURON KH GKS Katowice - MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
99. KS UNIA Oświęcim - SMS PZHL U20 Katowice
100. JKH GKS Jastrzębie - COMARCH Cracovia
101. PGE ORLIK Opole - GKS Tychy
102. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ - TMH TEMPISH POLONIA Bytom

5 listopada 2017 - niedziela (18. kolejka)
103. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ - Pauza
104. TMH TEMPISH POLONIA Bytom - PGE ORLIK Opole
105. GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie
106. COMARCH Cracovia - KS UNIA Oświęcim
107. SMS PZHL U20 Katowice - TAURON KH GKS Katowice
108. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice - MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk

17 listopada 2017 - piątek (19. kolejka)
109. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice - Pauza
110. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk - SMS PZHL U20 Katowice
111. TAURON KH GKS Katowice - COMARCH Cracovia
112. *KS UNIA Oświęcim - GKS Tychy
113. JKH GKS Jastrzębie - TMH TEMPISH POLONIA Bytom
114. PGE ORLIK Opole - TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
* Mecz przełożony na dzień 22 listopada 2017 r. - w przypadku udziału GKS Tychy w III rundzie Pucharu Kontynentalnego

19 listopada 2017 - niedziela (20. kolejka)
115. PGE ORLIK Opole - Pauza
116. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie
117. TMH TEMPISH POLONIA Bytom - KS UNIA Oświęcim
118. *GKS Tychy - TAURON KH GKS Katowice
119. COMARCH Cracovia - MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
120. SMS PZHL U20 Katowice - MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
* Mecz przełożony na dzień 28 listopada 2017 r. - w przypadku udziału GKS Tychy w III rundzie Pucharu Kontynentalnego

22 listopada 2017 - środa (19. kolejka)
112. *KS UNIA Oświęcim - GKS Tychy
* Mecz przełożony z dnia 17 listopada 2017 r. - w przypadku udziału GKS Tychy w III rundzie Pucharu Kontynentalnego

24 listopada 2017 - piątek (21. kolejka)
121. SMS PZHL U20 Katowice - Pauza
122. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice - COMARCH Cracovia
123. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk - GKS Tychy
124. TAURON KH GKS Katowice - TMH TEMPISH POLONIA Bytom
125. KS UNIA Oświęcim - TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
126. JKH GKS Jastrzębie - PGE ORLIK Opole

26 listopada 2017 - niedziela (22. kolejka)
127. JKH GKS Jastrzębie - Pauza
128. PGE ORLIK Opole - KS UNIA Oświęcim
129. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ - TAURON KH GKS Katowice
130. TMH TEMPISH POLONIA Bytom - MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
131. GKS Tychy - MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
132. COMARCH Cracovia - SMS PZHL U20 Katowice

28 listopada 2017 - wtorek (20. kolejka)
118. *GKS Tychy - TAURON KH GKS Katowice
* Mecz przełożony z dnia 19 listopada 2017 r. - w przypadku udziału GKS Tychy w III rundzie Pucharu Kontynentalnego

3. runda - sezon zasadniczy

1 grudnia 2017 - piątek (23. kolejka)
133. COMARCH Cracovia - MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
134. GKS Tychy - MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
135. TMH TEMPISH POLONIA Bytom - TAURON KH GKS Katowice
136. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ - KS UNIA Oświęcim
137. PGE ORLIK Opole - JKH GKS Jastrzębie

3 grudnia 2017 - niedziela (24. kolejka)
138. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice - JKH GKS Jastrzębie
139. KS UNIA Oświęcim - PGE ORLIK Opole
140. TAURON KH GKS Katowice - TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
141. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk - TMH TEMPISH POLONIA Bytom
142. COMARCH Cracovia - GKS Tychy

5 grudnia 2017 - wtorek (25. kolejka)
143. GKS Tychy - MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
144. TMH TEMPISH POLONIA Bytom - COMARCH Cracovia
145. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ - MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
146. PGE ORLIK Opole - TAURON KH GKS Katowice
147. JKH GKS Jastrzębie - KS UNIA Oświęcim

19 grudnia 2017 - wtorek (26. kolejka)
148. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice - KS UNIA Oświęcim
149. TAURON KH GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie
150. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk - PGE ORLIK Opole
151. COMARCH Cracovia - TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
152. GKS Tychy - TMH TEMPISH POLONIA Bytom

22 grudnia 2017 - piątek (27. kolejka)
153. TMH TEMPISH POLONIA Bytom - MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
154. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ - GKS Tychy
155. PGE ORLIK Opole - COMARCH Cracovia
156. JKH GKS Jastrzębie - MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
157. KS UNIA Oświęcim - TAURON KH GKS Katowice

5 stycznia 2018 - piątek (28. kolejka)
158. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice - TAURON KH GKS Katowice
159. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk - KS UNIA Oświęcim
160. COMARCH Cracovia - JKH GKS Jastrzębie
161. GKS Tychy - PGE ORLIK Opole
162. TMH TEMPISH POLONIA Bytom - TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

7 stycznia 2018 - niedziela (29. kolejka)
163. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ - MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
164. PGE ORLIK Opole - TMH TEMPISH POLONIA Bytom
165. JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy
166. KS UNIA Oświęcim - COMARCH Cracovia
167. TAURON KH GKS Katowice - MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk

12 stycznia 2018 - piątek (30. kolejka)
168. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice - MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
169. COMARCH Cracovia - TAURON KH GKS Katowice
170. *GKS Tychy - KS UNIA Oświęcim
171. TMH TEMPISH POLONIA Bytom - JKH GKS Jastrzębie
172. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ - PGE ORLIK Opole
* Mecz przełożony na dzień 17 stycznia 2018 r. - w przypadku udziału GKS Tychy w IV rundzie Pucharu Kontynentalnego

14 stycznia 2018 - niedziela (31. kolejka)
173. PGE ORLIK Opole - MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
174. JKH GKS Jastrzębie - TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
175. KS UNIA Oświęcim - TMH TEMPISH POLONIA Bytom
176. *TAURON KH GKS Katowice - GKS Tychy
177. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk - COMARCH Cracovia
* Mecz przełożony na dzień 23 stycznia 2018 r. - w przypadku udziału GKS Tychy w IV rundzie Pucharu Kontynentalnego

17 stycznia 2018 - środa (30. kolejka)
170. *GKS Tychy - KS UNIA Oświęcim
* Mecz przełożony z dnia 12 stycznia 2018 r. - w przypadku udziału GKS Tychy w IV rundzie Pucharu Kontynentalnego

4. runda - sezon zasadniczy

19 stycznia 2018 - piątek (32. kolejka)
178. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice - COMARCH Cracovia
179. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk - GKS Tychy
180. TAURON KH GKS Katowice - TMH TEMPISH POLONIA Bytom
181. KS UNIA Oświęcim - TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
182. JKH GKS Jastrzębie - PGE ORLIK Opole

21 stycznia 2018 - niedziela (33. kolejka)
183. JKH GKS Jastrzębie - MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
184. PGE ORLIK Opole - KS UNIA Oświęcim
185. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ - TAURON KH GKS Katowice
186. TMH TEMPISH POLONIA Bytom - MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
187. GKS Tychy - COMARCH Cracovia

23 stycznia 2018 - wtorek (30. kolejka)
176. * TAURON KH GKS Katowice - GKS Tychy
* Mecz przełożony z dnia 14 stycznia 2018 r. - w przypadku udziału GKS Tychy w IV rundzie Pucharu Kontynentalnego

26 stycznia 2018 - piątek (34. kolejka)
188. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice - GKS Tychy
189. COMARCH Cracovia - TMH TEMPISH POLONIA Bytom
190. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk - TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
191. TAURON KH GKS Katowice - PGE ORLIK Opole
192. KS UNIA Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie

28 stycznia 2018 - niedziela (35. kolejka)
193. KS UNIA Oświęcim - MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
194. JKH GKS Jastrzębie - TAURON KH GKS Katowice
195. PGE ORLIK Opole - MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
196. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ - COMARCH Cracovia
197. TMH TEMPISH POLONIA Bytom - GKS Tychy

30 stycznia 2018 - wtorek (36. kolejka)
198. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice - TMH TEMPISH POLONIA Bytom
199. GKS Tychy - TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
200. COMARCH Cracovia - PGE ORLIK Opole
201. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk - JKH GKS Jastrzębie
202. TAURON KH GKS Katowice - KS UNIA Oświęcim

2 lutego 2018 - piątek (37. kolejka)
203. TAURON KH GKS Katowice - MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
204. KS UNIA Oświęcim - MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
205. JKH GKS Jastrzębie - COMARCH Cracovia
206. PGE ORLIK Opole - GKS Tychy
207. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ - TMH TEMPISH POLONIA Bytom

4 lutego 2018 - niedziela (38. kolejka)
208. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice - TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
209. TMH TEMPISH POLONIA Bytom - PGE ORLIK Opole
210. GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie
211. COMARCH Cracovia - KS UNIA Oświęcim
212. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk - TAURON KH GKS Katowice

9 lutego 2018 - piątek (39. kolejka)
213. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk - MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
214. TAURON KH GKS Katowice - COMARCH Cracovia
215. KS UNIA Oświęcim - GKS Tychy
216. JKH GKS Jastrzębie - TMH TEMPISH POLONIA Bytom
217. PGE ORLIK Opole - TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

11 lutego 2018 - niedziela (40. kolejka)
218. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice - PGE ORLIK Opole
219. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie
220. TMH TEMPISH POLONIA Bytom - KS UNIA Oświęcim
221. GKS Tychy - TAURON KH GKS Katowice
222. COMARCH Cracovia - MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk

Faza finałowa
terminy PRE PLAY-OFF luty 2018

runda preeliminacyjna (7 - 10, 8 - 9)
18 lutego 2018 (Niedziela) - dom (gospodarz: 7, 8)
20 lutego 2018 (Wtorek) - wyjazd (gospodarz: 9, 10)
22 lutego 2018 (Czwartek) - dom (gospodarz: 7, 8)

- zwycięzcy PRE PLAY-OFF (gra do dwóch zwycięstw), grają w fazie finałowej PLAY-OFF
- przegrani w PRE PLAY-OFF, grają do czterech zwycięstw - o utrzymanie w PHL

Faza finałowa
terminy PLAY-OFF luty/marzec/kwiecień 2018

I runda (ćwierćfinał: 1-8, 2-7, 3-6, 4-5)

- 24 lutego 2018 (sobota) - dom (gospodarz: 1, 2, 3, 4)
- 25 lutego 2018 (niedziela) - dom (gospodarz: 1, 2, 3, 4)
- 28 lutego 2018 (środa) - wyjazd (gospodarz: 5, 6, 7, 8)
- 1 marca 2018 (czwartek) - wyjazd (gospodarz: 5, 6, 7, 8)
- 4 marca 2018 (niedziela) - dom (gospodarz: 1, 2, 3, 4)
- 6 marca 2018 (wtorek) - wyjazd (gospodarz: 5, 6, 7, 8)
- 8 marca 2018 (zzwartek) - dom (gospodarz: 1, 2, 3, 4)

II runda (półfinał: 1 - najniższy w tabeli, 2 - wyższy w tabeli)

1 - najniższy w tabeli
- 10 marca 2018 (sobota) - dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
- 11 marca 2018 (niedziela) - dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
- 14 marca 2018 (środa) - wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
- 15 marca 2018 (czwartek) - wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
- 18 marca 2018 (niedziela) - dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
- 20 marca 2018 (wtorek) - wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
- 22 marca 2018 (czwartek) - dom (gospodarz: wyższy w tabeli)

2 - najniższy w tabeli
- 11 marca 2018 (niedziela) - dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
- 12 marca 2018 (poniedziałek) - dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
- 15 marca 2018 (czwartek) - wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
- 16 marca 2018 (piątek) - wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
- 19 marca 2018 (poniedziałek) - dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
- 21 marca 2018 (środa) - wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
- 23 marca 2018 (piątek) - dom (gospodarz: wyższy w tabeli)

III runda (finał: zwycięscy półfinałów)
- 25 marca 2018 (niedziela) - dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
- 26 marca 2018 (poniedziałek) - dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
- 29 marca 2018 (czwartek) - wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
- 31 marca 2018 (sobota) - wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
- 2 kwietnia 2018 (poniedziałek) - dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
- 4 kwietnia 2018 (środa) - wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
- 6 kwietnia 2017 (piątek) - dom (gospodarz: wyższy w tabeli)

III runda (brązowy medal: przegrani w półfinałach)
- 25 marca 2018 (niedziela) - dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
- 27 marca 2018 (wtorek) - wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
- 29 marca 2018 (czwartek) - dom (gospodarz: wyższy w tabeli)

Faza meczów o utrzymanie się w PHL
Terminy PLAY-OUT Marzec 2018

- uczestniczą zespoły, które przegrały rywalizację w PRE PLAY-OFF
- grają do czterech zwycięstw w terminach:

- 3 marca 2018 (sobota) - dom (gospodarz: zespół wyższy w tabeli po sezonie zasadniczym)
- 4 marca 2018 (niedziela) - dom (gospodarz: zespół wyższy w tabeli po sezonie zasadniczym)
- 10 marca 2018 (sobota) - wyjazd (gospodarz: zespół niższy w tabeli po sezonie zasadniczym)
- 11 marca 2018 (niedziela) - wyjazd (gospodarz: zespół niższy w tabeli po sezonie zasadniczym)
- 16 marca 2018 (piątek) - dom (gospodarz: zespół wyższy w tabeli po sezonie zasadniczym)
- 18 marca 2018 (niedziela) - wyjazd (gospodarz: zespół niższy w tabeli po sezonie zasadniczym)
- 20 marca 2018 (wtorek) - dom (gospodarz: zespół wyższy w tabeli po sezonie zasadniczym)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne