El. Euro U-21. Serbia - Rosja 0-2

W meczu "polskiej" grupy eliminacji do Euro U-21 Rosja pokonała Serbię 2-0, umacniając się na fotelu lidera. Ekipa "Sbornej" odskoczyła drugim w tabeli Polakom na cztery punkty.

Rosjanie objęli prowadzenie już w dziewiątej minucie, gdy Fiodor Czałow z łatwością sfinalizował nogą dobre dogranie z prawej flanki.

Tuż przed przerwą sporo szczęścia miał Magomed Sulejmanow. Piłka zablokowana po strzale jednego z rosyjskich piłkarzy spadła wprost pod nogi napastnika Krasnodaru, który nie miał większych problemów ze zdobyciem gola, podwyższając prowadzenie "Sbornej".

W drugiej połowie nie padły już kolejne bramki.

Dzięki wygranej podopieczni Michaiła Galaktionowa mają już na koncie 14 punktów - o cztery więcej niż drudzy w tabeli Polacy, którzy w piątek przegrali 0-3 z Bułgarią (reprezentacja "Sbornej" rozegrała jednak jeden mecz więcej.