Reklama

Reklama

Rozkład jazdy "Kolejorza"

Piłkarze poznańskiego Lecha pracują aż miło! Już z samego rana zawodnicy z Bułgarskiej pojawili się w klubie. Kilka minut później udali się na zajęcia do jednej z poznańskich siłowni. Dziś jeszcze podopiecznych trenera Jacka Zielińskiego czeka również trening na jednym z boisk bocznych poznańskiego klubu.

Trening będzie trwał najprawdopodobniej około dwie godziny. Rozpocznie się tradycyjną rozgrzewką pod czujnym okiem Andrzeja Kasprzaka, trenera od przygotowania fizycznego Lecha. Nie zabraknie z pewnością również treningu strzeleckiego, a także zajęć w grupach.

Całość jednostki treningowej powinna zwieńczyć krótka gra wewnętrzna na zmniejszonej powierzchni boiska. Z pewnością również pojawią się kolejne nowe, ciekawe dla piłkarzy elementy treningu.

Jutro w południe "Kolejorz" uda się na dziesięciodniowe zgrupowanie do Bad Reichenhall (Niemcy). W takcie pobytu w Niemczech Lechici rozegrają cztery wymagające spotkania sparingowe. Rywalami ekipy ze stolicy Wielkopolski będą m.in. Wiktoria Pilzno (Czechy) oraz TSV 1860 Monachium (Niemcy).

Reklama

Najbliższe mecze kontrolne Lecha Poznań:

07.07. - 17.07. - Zgrupowanie w Bad Reichenhall (Niemcy)

10.07. - Sparing: Lech Poznań - Wiktoria Pilzno (Czechy, godz. 17:00)

12.07. - Sparing: Lech Poznań - Aberdeen (Szkocja, godz. 17:00)

15.07. - Sparing: Lech Poznań - Iraklis Saloniki (Grecja, godz. 17:00)

17.07. - Sparing: Lech Poznań - TSV 1860 Monachium (Niemcy, godz. 17:00)

20.07. - 24.07. - Treningi w Poznaniu

25.07. - Mecz o Superpuchar: Lech Poznań - Wisła Kraków (Bydgoszcz)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL