Reklama

Reklama

Igrzyska w Londynie tańsze niż zakładano

Rząd brytyjski poinformował we wtorek, że koszt organizacji tegorocznych igrzysk olimpijskich i paraolimpijskich w Londynie był o blisko 400 milionów funtów mniejszy niz zakładano.

Według opublikowanego raportu, igrzyska kosztowały 8,921 mld funtów, przy planowanym budżecie 9,298 mld. Mniej niż zakładano wydano na zapewnienie bezpieczeństwa, transport i budowę obiektów.

Łącznie, wliczając rezerwę na nieprzewidziane wydatki, zaoszczędzono 480 milionów funtów. Kwota ta zostanie przeznaczona na ewentualne dodatkowe koszty związane z wykorzystaniem Parku Olimpijskiego po igrzyskach.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy