Reklama

Reklama

Markus Gisdol trenerem FC Koeln

Markus Gisdol został trenerem piłkarzy FC Koeln. Kontrakt został podpisany do 30 czerwca 2021. Drużyna z Kolonii zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli Bundesligi. Nowym dyrektorem sportowym został Horst Heldt.

Gisdol i Heldt już współpracowali w sezonie 2011/12 w Schalke Gelsenkirchen. Zadaniem nowego szkoleniowca jest utrzymanie w Bundeslidze. Taką misję miał powierzoną już dwukrotnie i kończył ją z sukcesem. W 2013 uratował 1899 Hoffenheim, a cztery lata później Hamburger SV.

Poprzednim trenerem w Kolonii był Achim Beierlorzer, który w poniedziałek dostał pracę w FSV Mainz.

FC Koeln przegrał trzy ostatnie mecze ligowe, w tabeli zajmuje przedostatnie miejsce, a w 11 kolejkach uzbierał siedem punktów.

Reklama

Bundesliga - mecze, wyniki, tabela, terminarz

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy