Reklama

Reklama

Walka wieczoru gali w Las Vegas odwołana

To się nazywa mieć pecha. Zawodnicy od miesięcy czekali na powrót, tymczasem nie dojdzie do dzisiejszej walki wieczoru gali grupy Top Rank w Las Vegas, w której zmierzyć mieli się Jose Pedraza (26-3, 13 KO) i Mikkel LesPierre (22-1-1, 10 KO).

Wszyscy ludzie związani z tą imprezą, podobnie jak przy okazji innych gal Top Rank, zostali dokładnie przebadani. 

Główni bohaterowie mieli wynik negatywny na koronawirusa, jednak jeden z członków sztabu trenerskiego LesPierre'a miał wynik pozytywny. W związku z tym członkowie Komisji Sportowej Stanu Nevada postanowili odwołać ten pojedynek. 

Kibice oglądający w naszym kraju Polsat Sport, a za oceanem ESPN, dostaną więc nową walkę wieczoru. Problem w tym, że dużych nazwisk na rozpisce brakuje. Wygląda na to, że do rangi głównego dania zostanie wyniesiona walka Gabriel Floresa Jr (17-0, 6 KO) z Josecem Ruizem (21-2-3, 14 KO) w wadze lekkiej.

Reklama

To już drugi podobny przypadek w przeciągu dwóch tygodni. Wcześniej odwołano starcie pań - Mikaela Mayer (12-0, 5 KO) vs Helen Joseph (17-4-2, 10 KO).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy