Reklama

Reklama

Manny Pacquiao przedłużył kontrakt?

Zaufane źródło zwykle dobrze poinformowanego Bena Thompsona z FightHype donosi, że jeden z najlepszych pięściarzy naszej ery, Manny Pacquiao (54-4-2, 38 KO), przedłużył kontrakt z promującą go grupą Top Rank do 2014 roku.

"Trzy tygodnie temu, w trakcie drogi na lotnisko, Pacquiao przedłużył kontrakt do 2014 roku" - twierdzi informator. Oznacza to, że przez krótki czas Filipińczyk był wolnym agentem i prawdopodobnie dlatego tak długo trwał proces wybierania przez niego przeciwnika i daty powrotu. "Pacman" zwyczajnie rozważał wszystkie możliwości, ale ostatecznie postanowił pozostać przy stajni Top Rank, która promuje go od wielu lat.
 
Głównym problemem przy negocjacjach był brak możliwości stoczenia walki z Floydem Mayweatherem (43-0, 26 KO). Ten pojedynek jest jedynym, który interesuje Manny'ego.
 
"Sprowadzili 50 Centa. Mieli prywatne spotkanie. Potem Pacquiao wezwał swojego prawnika i podpisał kontrakt" - dodaje informator. Sytuacja miała miejsce 17 września w Los Angeles. Za zamkniętymi drzwiami "Pacman" miał otrzymać zapewnienie, że w kwietniu zmierzy się z Mayweatherem. Filipińczyk dał się przekonać. "On myśli, że walka się odbędzie, ale został wprowadzony w błąd".

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Manny Pacquiao

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje