Reklama

Reklama

Memoriał Alfreda Smoczyka odwołany

Zaplanowany na sobotę w Lesznie 63. Memoriał Alfreda Smoczyka na żużlu został odwołany - poinformowała miejscowa Unia. Powodem jest niesprzyjająca pogoda. Nowego terminu organizatorzy nie podali.

W turnieju, jednym z najstarszych rozgrywanych w Polsce, oprócz zawodników gospodarzy mieli wystąpić m.in. Piotr Protasiewcz, Grzegorz Walasek, Janusz Kołodziej i Sebastian Ułamek.

Reklama

"Niestety, nie ma możliwości, żebyśmy mogli zorganizować memoriał w najbliższą sobotę. Bardzo szkoda, bo mieliśmy przygotowaną naprawdę fajną obsadę tego turnieju, a zawodnicy byli chętni do startu. O nowym terminie jeszcze nie myśleliśmy, na razie musimy poczekać na poprawę pogody" - poinformował na oficjalnej stronie klubowej członek zarządu Unii Ireneusz Igielski.

Przedłużająca się zimowa aura zmusiła organizatorów do odwołania innej imprezy żużlowej - Kryterium Asów, które miało odbyć się w niedzielę w Bydgoszczy. Jak dotąd zespołom ekstraligi czy pierwszej ligi nie udało się rozegrać jeszcze ani jednego sparingu, a kluby przygotowują się do nowego sezonu m.in. w  Słowenii i Chorwacji. Inaugurację rozgrywek zaplanowano na 1 kwietnia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje