Reklama

Reklama

Pele nabiera sił w szpitalu

Pele wraca do formy. Były brazylijski piłkarz, nazywany królem futbolu, dochodzi do siebie po operacji guza okrężnicy.

Pele ćwiczy na rowerze treningowym, a w nagranym filmie poinformował, że ma nadzieję wkrótce opuścić szpital w Sao Paulo.

- Przyjaciele, przesyłam ten film, który nagrała moja żona, aby podzielić się z wami moją radością.(...) Mam dobrą opiekę i każdego dnia czuję się trochę lepiej - przekazał 80-letni Pele.

Pele ćwiczy na rowerze

Jak podała agencja AFP, na filmie widać Pelego ćwiczącego na rowerze treningowym w szpitalu im. Alberta Einsteina w Sao Paulo, w otoczeniu dopingujących go dwóch członków personelu medycznego. "W porządku, mistrzu! Świetnie! Jeszcze trochę" - powiedział jeden z nich, a Pele w tym czasie zażartował, wystawiając język, jakby był wyczerpany.

Reklama

Na początku września Pele przeszedł operację guza okrężnicy, którego usunięto i oddano do badań histopatologicznych. Oprócz problemów z układem pokarmowym słynny Brazylijczyk od lat cierpi na problemy z biodrami.

Pele (Edson Arantes de Nascimento) jako jedyny zdobył trzy tytuły mistrza świata, triumfując z reprezentacją Brazylii na mundialach w 1958, 1962 i 1970 roku.

giel/ krys/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje