Reklama

Reklama

Marc Gasol zostaje w Memphis Grizzlies

Marc Gasol za kolejne pięć lat w Memphis Grizzlies dostanie 110 milionów dolarów, podał dziennik "As". Hiszpan zadeklarował jednocześnie, że nie zagra we wrześniowych mistrzostwach Europy

Młodszy z braci Gasolów zapowiedział, że tegoroczna rezygnacja z reprezentacji nie oznacza zakończenia kariery w drużynie narodowej.

- Za mną 14 lat katorżniczej pracy z reprezentacją. Muszę zacząć myśleć o sobie i słuchać tego, co mówią mi ludzie z Memphis. To miejsce, ten klub są dla mnie bardzo ważne nie tylko pod względem sportowym - powiedział 30-latek, który w lutym razem ze starszym bratem Pau przeszedł do historii NBA, gdy obydwaj wyszli w pierwszych piątkach Zachodu i Wschodu w 64. Meczu Gwiazd.

Reklama

Miniony sezon, siódmy w NBA, był najlepszy w karierze młodszego Gasola - zdobywał średnio 17,4 pkt, miał 7,8 zbiórek oraz 3,8 asyst.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy