Reklama

Reklama

Drugi rodzinny duet w Phoenix Suns?

Władze koszykarskiego klubu NBA Phoenix Suns chcą pozyskać Słoweńca Zoran Dragicia, młodszego brata rozgrywającego "Słońc" Gorana. Ten ostatni w minionym sezonie został uznany graczem, który poczynił największy postęp. Byłby to już drugi rodzinny duet w Suns.

W składzie ekipy z Arizony są już bliźniacy Markieff i Marcus Morrisowie.

25-letni Zoran Dragić, by trafić do Suns już w nadchodzącym sezonie musi wykupić swój kontrakt z hiszpańskiego klubu Unicaja Malaga wart 1,1 mln dolarów. Według dziennika "Arizona Republic" 600 tysięcy dolarów ma wyłożyć klub z Phoenix. Zoran Dragić może liczyć w "Słońcach" na kontrakt wysokości 2 mln dolarów.

Goran Dragić w NBA występuje od 2011 r. Do rozpoczęcia sezonu 2013/14 zdobywał średnio 9,5 pkt, a w minionych rozgrywkach uzyskiwał średnio 20,3 pkt, 5,9 asysty i 3,2 zbiórki. Był najlepszym strzelcem Suns i najlepiej podającym, ale "Słońca" nie zdołały się zakwalifikować do play off. W sezonie 2014/15 zarobi 7,5 mln dol.


Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama