Reklama

Reklama

MMA. Pasjonujące starcie na gali KSW 60

W programie "Koloseum", którego transmisja już od godziny 20:15 w Polsacie Sport Fight i na Polsatsport.pl gośćmi będą między innymi zawodnicy, którzy zmierzą się na gali KSW 60.

W Koloseum na fanów sportów walki czeka też rozmowa z Tomaszem Marciniakiem, Przemysławem Saletą i Janem Lodzikiem. W programie ogłosimy jego rywala w walce wieczoru gali Babilon Boxing Show, która odbędzie się 9 kwietnia 2021 roku. Posłuchamy też jego przeciwnika, którego przepytał Artur Łukaszewski. Powiemy, kto w trakcie tej samej gali będzie rywalem Daniela Rutkowskiego. Zobaczymy również, jak do gali Rocky Boxing Night, zaplanowanej na 23 kwietnia, przygotowują się jej uczestnicy.

Przez Skype'a połączy się z Mateuszem Gamrotem, który za nieco ponad tydzień stoczy swoją drugą walkę w UFC. Jego rywalem będzie Scott Holtzman. Naszym rozmówcami będą także mistrz Babilon MMA i FEN w wadze piórkowej Daniel Rutkowski, pretendent do walki o pas Babilon MMA w wadze piórkowej Dawid Śmiełowski, oraz pretendent do walki o pas FEN w wadze piórkowej Kacper Formela.

Reklama

Nie zabraknie też stałego punktu programu i kolejnej analizy Bartłomieja Stachury z portalu lowking.pl, który tym razem weźmie pod lupę walkę Stipe Miocić - Francis Ngannou 2. Patrycja Zahorska i Igor Marczak zabiorą nas za kulisy FEN 33, a Karolina Kozłowska opowie, co na temat sportów walki można przeczytać w mediach społecznościowych.

Czytaj więcej na Polsatsport.pl!Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje