Reklama

Reklama

"Koloseum". Izu Ugonoh gościem programu

Gościem Justyny Kostyry i Łukasza Jurkowskiego w czwartkowym programie "Koloseum" będzie między innymi Izu Ugonoh, który szykuje się do drugiej walki w formule MMA. Dojdzie do niej podczas gali KSW 60. Transmisja od godziny 20:15 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

Gość specjalny magazynu "Koloseum" na gali KSW 60, która odbędzie się 24 kwietnia, po raz drugi wejdzie do klatki KSW. Ugonoh jest reprezentantem WCA Fight Team i małe rękawice założył po raz pierwszy na KSW 54, gdzie pokonał przez nokaut techniczny w pierwszej odsłonie Quentina Domingosa.

Pochodzący z Gdańska zawodnik ma za sobą bogatą karierę w sportach uderzanych. Ugonoh ma na koncie tytuły mistrza Europy oraz świata amatorów w formule K-1. Wielokrotnie stawał również na najwyższym stopniu podium w mistrzostwach Polski w kickboxingu. Po udanej przygodzie z tą formułą walki, 34-latek zdecydował się porzucić kopnięcia i skupić się na samych uderzeniach. W boksie zawodowym dorobił się 18 zwycięstw w kategoriach junior ciężkiej oraz ciężkiej.

Reklama

W części poświęconej MMA gościem duetu Kostyra - Jurkowski będzie także nasz stały ekspert Tomasz Marciniak, z którym prowadzący porozmawiają na wiele ciekawych tematów. Z kolei Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl, przeanalizuje style walki Mateusza Gamrota i Scotta Holtzmana, który zmierzą się już 10 kwietnia na gali UFC on ABC w Las Vegas.

W programie zaprezentujemy efekty rozmów naszych reporterów z Gamrotem przed jego drugą walką w UFC oraz z rywalem Polaka - Holtzmanem.

Część bokserską zdominuje natomiast dyskusja na temat naszego rodzimego pięściarstwa. Pojawią się rozmowy z bohaterami piątkowej gali Babilon Boxing Show, a także rzucimy okiem na miejsce, w którym 24 kwietnia odbędzie się gala Rocky Boxing Night.

Prawdziwą gratką dla fanów bokserskich będzie rozmowa z Andrzejem Fonfarą. Tematem przewodnim będzie walka jego byłego rywala Joe Smitha Juniora z Maximem Vlasovem. Z kolei w rolę ekspertów w studiu wcielą się Przemysław Saleta oraz Igor Jakubowski.

Transmisja Koloseum od godziny 20:15 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

Czytaj więcej na Polsatsport.pl!Reklama

Reklama

Reklama

Reklama