Reklama

Reklama

Iskrzy przed walką Ozdoby z Burneiką

Wielkimi krokami zbliża się trzecia edycja MMA Attack. W oktagonie w katowickim Spodku zobaczymy elitę polskiego MMA z Damianem Grabowskim i Tomaszem Drwalem na czele. Wiele emocji wzbudza również pojedynek Dawida z Goliatem, czyli freakfight z udziałem Dawida Ozdoby i Robera Burneiki.

Obydwaj panowie wiedzą jak podgrzać atmosferę przed pojedynkiem i nie szczędzą sobie uszczypliwości. Rozpoczął "Hardkorowy Koksu", który opublikował w internecie kilka obraźliwych filmików pod adresem swojego rywala.

 - Dawid Ozdoba? On skończy tak samo jak Marcin Najman. Tyle, że jest mniejszy, to będzie szybciej przede mną uciekał. Poczekam, aż się zmęczy. O swoją formę się nie martwię, zawsze jest hardkorowa! - zapewnia w rozmowie z INTERIA.PL Robert Burneika.

Pewny swego przed walką jest również Dawid Ozdoba. Znany tancerz erotyczny poświęcił na przygotowania dwa miesiące. Wyjechał z Warszawy do Bochni do klubu Fightman i ciężko trenuje pod okiem profesjonalistów. - Nie przestraszę się "Hardkorowego Koksa". Sparowałem z zawodnikami MMA ważącymi po 130 kilogramów. Wiem, czego się mogę spodziewać - podkreśla Dawid Ozdoba.

Reklama

Znany striptizer i lider grupy BadBoys zadedykował swojemu rywalowi krótkie nagranie, w którym odgryzł się za wcześniejsze zaczepki. - Co ty Koksu myślisz, że 27 kwietnia będziesz ze mną tańczył? Co ty wiesz o treningu MMA? Jesteś tylko grubasem! Mam nadzieję, że nie wymyślisz jakiejś wymówki, tylko pojawisz się na walce - grzmi Dawid Ozdoba

Starcie Dawida z Goliatem odbędzie się 27 kwietnia podczas MMA Attack 3. Oprócz freakfightu z udziałem Dawida Ozdoby i Roberta Burneiki fani sportów walki zobaczą w akcji m.in. Damiana Grabowskiego, Tomasza Drwala, Krzysztofa Jotkę, Petera Sobottę, Michała Fijałkę, Karola Celińskiego i Piotra Hallmanna.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL