Reklama

Reklama

Armand Duplantis w nowej roli

Szwedzki mistrz olimpijski i rekordzista świata w skoku o tyczce Armand Duplantis rozpoczął karierę jako vlogger. W środę zaprezentował pierwszy odcinek, w którym występuje z partnerką, szwedzką modelką Desire Inglander.

Para zapowiada kolejne, regularne odcinki. W pierwszym koncentruje się na gali finałowej Diamentowej Ligi, która odbyła się 8-9 września w Zurichu.

Na trwającym prawie dziesięć minut filmie można zobaczyć odlot pary z lotniska Arlanda w Sztokholmie, pobyt w hotelu, stadion w Zurychu, a także loty odrzutowcem i helikopterem menedżera zawodnika Daniela Wesfeldta.

"To nasz pierwszy vlogg i mamy nadzieję, że wam się spodoba, wkrótce nadejdą następne" - zapowiedziała para.

Zdaniem szwedzkiej prasy urodzony i wychowany w USA Duplantis jest w Szwecji supercelebrytą, jednym z najbogatszych sportowców i teraz w amerykańskim stylu staje się influencerem.

Reklama

Pierwszy film tyczkarza umieszczony na kanale Youtube w środę wieczorem obejrzało w ciągu doby niecałe 15 tysięcy osób, lecz zdaniem ekspertów od reklamy nikt nie wiedział, że się pojawi i zauważony został dopiero w czwartek przez dziennik "Expressen".

Teraz, zdaniem gazety, projekt może osiągnąć rekordową oglądalność, a tym samym wpływy z lokowania produktów.

Zbigniew Kuczyński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama