Reklama

Reklama

Lennox Lewis: Łatwa robota Kliczki

Kubrat Pulew (20-1, 11 KO) okazał się jednym z lepszych w ostatnim czasie rywali Władimira Kliczki (63-3, 53 KO), ale według Lennoxa Lewisa to wciąż nie było należyte wyzwanie dla Ukraińca. Były mistrz wagi ciężkiej ma nadzieję, że "Dr Stalowy Młot" zmierzy się w końcu ze ścisłą czołówką swojej kategorii.

"Kliczko powinien sobie robić więcej miejsca, aby wyprowadzać ciosy. Gdyby to robił, walka już by się zakończyła" - pisał Lewis na Twitterze w trakcie sobotniego pojedynku. Po jego zakończeniu dodał: "Łatwa robota Kliczki w walce z jednowymiarowym osiłkiem. Chciałbym go zobaczyć z najlepszymi".

Brytyjczyk miał na myśli m.in. Bermane’a Stiverne’a (24-1-1, 21 KO), który w maju zdobył zwakowany przez starszego brata Ukraińca pas WBC. Kanadyjczyk na razie jednak koncentruje się na pojedynku z Deontayem Wilderem (32-0, 32 KO). Niewykluczone, że zwycięzca tej konfrontacji kilka miesięcy później w walce o wszystko skrzyżuje rękawice z posiadaczem trzech pozostałych tytułów.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy