Reklama

Reklama

Fury odrzucił ofertę walki z Adamkiem

Kontrowersyjny Tyson Fury (21-0, 15 KO) odrzucił ofertę zmierzenia się z Tomaszem Adamkiem (48-2, 29 KO) w walce, która miałaby być transmitowana przez telewizję HBO.

Przypomnijmy, że obóz olbrzyma z Wilmslow składał w zeszłym roku propozycję Polakowi. Tym razem team Fury'ego ma inne plany.

Brytyjczyk rozpoczął już przygotowania do starcia z Bułgarem Kubratem Pulewem (17-0, 9 KO). Pojedynek ten będzie walką o posiadane przez Pulewa mistrzostwo Europy (EBU) i przede wszystkim będzie miał status eliminatora IBF.

Starcie Fury-Pulew to zatem rywalizacja o miano obowiązkowego pretendenta do walki z Władimirem Kliczką. W najbliższych dniach powinniśmy poznać termin i miejsce konfrontacji Fury'ego z bułgarską ''Kobrą''.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy