Reklama

Reklama

Eddie Chambers krytykuje "Biblię boksu"

Eddie Chambers (36-2, 18 KO) nie zgadza się z ekspertami słynnego "Ring Magazine" w kwestii ich rankingu najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej. Amerykanin z powodu długiego rozbratu z ringiem nie znajduje miejsca w czołowej dziesiątce zestawienia, zaś 4. lokatę zajmuje Aleksander Dimitrenko (32-1, 21 KO), z którym "Szybki" rozprawił się w 2009 roku.

Jak już wszyscy fani pięściarstwa wiedzą, najbliższym rywalem Chambersa będzie powracający do wielkiej gry Tomasz Adamek (45-2, 28 KO). Obaj pięściarze spotkają się w Prudential Center 16 czerwca. "Góral" według "Biblii boksu" uplasował się na 3. miejscu. Mistrzem magazynu jest Władimir Kliczko (57-3, 50 KO).

- Widziałem najnowszy ranking magazynu "The Ring" - wypadłem z pierwszej dziesiątki rankingu. Oni wciąż umieszczają Dimitrenkę wyżej ode mnie... Nieważne, teraz liczy się tylko walka z Tomaszem Adamkiem. Pełna koncentracja na 16 czerwca! Adamek ma serce do walki i z pewnością będzie gotowy na wojnę. Będę przygotowany na wszystkie jego zagrania - zapowiada jak zawsze pewny siebie Chambers.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje