Reklama

Reklama

Konrad Nowak: To, co zrobił Arek Milik, jest niesamowite

Bardzo zadowolony z gry "Biało-czerwonych" w meczach z Niemcami i Szkocją, a w szczególności z dwóch bramek Arkadiusza Milika, jest pomocnik Górnika Zabrze Konrad Nowak. - Dziś jestem strasznie dumny, że mogłem z nim trenować i grać w Rozwoju, a potem w Górniku - mówi "Kondziu".

Milik był jedną z najjaśniejszych postaci reprezentacji Adama Nawałki w meczach z Niemcami i Szkocją. Jego dwa gole miały olbrzymi wpływ na to, że "Biało-czerwoni" mają dziś na koncie 7 punktów i są liderem grupy "D" eliminacji Euro 2016.

- To, co zrobił Arek, jest niesamowite! Dziś jestem strasznie dumny, że mogłem z nim trenować i grać w Rozwoju, a potem w Górniku. Z całego serca gratuluję mu dobrej gry i bramek w tych dwóch ważnych meczach - cieszy się Nowak, który przed trzema laty zdobył z Milikiem tytuł wicemistrza Polski U-17 w barwach Rozwoju Katowice, a później jego śladem trafił do Górnika.

Reklama

Konrad ostatnie mecze reprezentacji Polski oglądał z ogromnym skupieniem. Jego zdaniem Milik wykonał w obu meczach więcej niż 100 procent normy.

- Arek zawsze był skromny, bardzo ambitny i daleki od popadania w zachwyt po swoich meczach. Przed meczami z Niemcami i Szkocją widziałem wiele komentarzy, z których wynikało, że tak naprawdę mało kto w niego wierzył. Ale on spłacił kredyt zaufania z dużą nawiązką, z czego się bardzo cieszę - zakończył Nowak, który trzyma kciuki za kolejne, równie udane występy Arka w reprezentacji Polski.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje