Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

Toni Kroos o imprezie CR7: To nie był moment na zabawę

Toni Kroos przyznał, że jego kolega z Realu Madryt - Cristiano Ronaldo nie zachował się rozważnie organizując imprezę urodzinową tuż po klęsce w derbach.

Real dostał lanie od Atletico 0-4, a już kilka godzin później as "Królewskich" balował na swoich urodzinach. Filmiki z imprezy szybko pojawiły się na portalach społecznościowych i wywołały wściekłość fanów Realu.

Urodziny swojego idola określili mianem "imprezy hańby".

"Byłem zaproszony na przyjęcie, ale nie skorzystałem, bo wiedziałem, co może się wydarzyć" - powiedział Kroos w wywiadzie dla telewizji ZDF, który cytuje goal.com.

"To nie był moment na zabawę, bo przegraliśmy z Atletico 0-4. Jednak wiele osób otrzymało zaproszenia i nie przełożenie imprezy nie było takie proste" - dodał.

Reklama

Niemiecki pomocnik zdecydowanie zaprzeczył pogłoskom, że Real przeżywa kryzys. "Ten 'kryzys' trwał tylko przez jeden mecz. Wielu chciałoby mieć taki kryzys" - skomentował Kroos.

"Z drugiej strony, nie zagraliśmy przeciwko Atletico tak, jak powinniśmy, więc krytyka była usprawiedliwiona" - przyznał as Realu Madryt.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL