Dziennik Barcy i Realu

Real Madryt - Tottenham Hotspur 2-0 w meczu towarzyskim

Real Madryt pokonał Tottenham Hotspur 2-0 w meczu towarzyskim w ramach zorganizowanego w Monachium turnieju Audi Cup. Bramki dla "Królewskich" zdobyli James Rodriguez i Gareth Bale.

Pierwsza bramka dla Realu w starciu z Tottenhamem padła w 36. minucie. "Królewscy", którzy od początku meczu przeważali, wyszli na prowadzenie po akcji Isco i Jamesa Rodrigueza.

Hiszpan łatwo ograł na lewym skrzydle Kyle'a Walkera i dograł do Kolumbijczyka. Ten doskonale odnalazł się pomiędzy Erikiem Dierem a Danny'm Rose'em i głową skierował piłkę do siatki.

W 79. minucie piłkarze Rafaela Beniteza zdobyli drugą bramkę, a jej autorem był Gareth Bale. Walijczyk wpadł w pole karne mijając dwóch obrońców i potężnie uderzył do siatki. Bramkarz Michel Vorm był zupełnie bezradny.

Dla Bale'a gol strzelony w towarzyskim meczu z Tottenhamem miał zapewne wyjątkowy smak. W końcu gwiazdor Realu do stolicy Hiszpanii trafił w lecie 2013 roku właśnie z ekipy "Kogutów".

Real Madryt - Tottenham Hotspur 2-0 (1-0)

Bramki: James Rodriguez (36.), Gareth Bale (79.).

Real Madryt: Casilla - Danilo, Varane, Ramos (68. Nacho), Marcelo (59. Arbeloa) - Isco (68. Asensio), Modrić (60. Illarramendi), Rodriguez (46. Casemiro), Kroos (46. Vazquez), Bale (82. Mayoral) - Jese (60. Czeryszew).

Tottenham Hotspur: Vorm - Walker, Alderweireld, Wimmer (46. Vertonghen), Rose - Lamela (46. Chadli), Alli (69. Winks), Dembele, Dier (46. Bentaleb), Eriksen (69. Carroll) - Kane (86. Oyoo).

Dowiedz się więcej na temat: Real Madryt | Tottenham Hotspur