Dziennik Barcy i Realu

Real Madryt - Malaga 3-1

Real Madryt pokonał 3-1 Malagę w meczu 32. kolejki Primera Division. Wygrana mogła być okazalsza, ale rzutu karnego nie wykorzystał Cristiano Ronaldo. "Królewscy" nadal tracą dwa punkty do liderującej Barcelony.

Już w piątej minucie boisko z powodu urazu musiał opuścić Gareth Bale. Zastąpił go Javier Hernandez.

Real objął prowadzenie w 24. minucie. Z rzutu wolnego dośrodkował Cristiano Ronaldo i z bliska piłkę do siatki wpakował Sergio Ramos.

Do końca pierwszej części gry nie oglądaliśmy już więcej bramek.

W 67. minucie powinno być 2-0, ale Ronaldo nie wykorzystał rzutu karnego! Portugalczyk trafił w słupek.

Dwie minuty później piękną, koronkową akcję zaprezentowali piłkarze Carlo Ancelottiego. Po kilku podaniach z pierwszej piłki na strzał zza pola karnego zdecydował się James Rodriguez. Uderzył mocno i bardzo precyzyjnie. Pomimo ofiarnej interwencji Kameni nie zdołał odbić piłki.

Malaga szybko zmniejszyła straty. W 71. minucie Juanmi głową pokonał Ikera Casillasa, po dokładnym dośrodkowaniu z prawej strony.

W doliczonym czasie gry wynik ustalił Ronaldo. Portugalczyk trafił z bliska do pustej bramki po indywidualnej akcji i podaniu Hernandeza.