Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

Neymar blisko przedłużenia kontraktu z Barceloną

​Neymar przedłuży kontrakt z Barceloną po zakończeniu obecnego sezonu - poinformował dzisiaj kataloński "Sport". Brazylijczyk był w ostatnich miesiącach łączony z transferem do któregoś z wielkich europejskich klubów.

Primera Division. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Szykuje się przełom w sprawie przyszłości Neymara w Barcelonie. Brazylijczyk, który w ostatnich miesiącach był łączony z przenosinami m.in. do Manchesteru United lub PSG, po zakończeniu bieżącego sezonu może przedłużyć kontrakt z obecnym klubem.

O sprawie poinformowało dzisiejsze wydanie katalońskiego "Sportu". Dziennikarze ujawniają, że negocjacje Neymara z Barceloną trwają już od kilku miesięcy, ale w ostatnich dniach obie strony znacząco zbliżyły się do porozumienia.

Reklama

Obecna umowa Brazylijczyka z klubem z Katalonii wygasa w czerwcu 2018 roku, ale piłkarz i jego przedstawiciele nie ukrywali, że liczą na to, iż następna umowa zostanie zawarta na jeszcze bardziej korzystnych warunkach.

Neymar zmaga się ostatnio z poważnymi problemami natury finansowej. Zawodnik musiał nawet zeznawać w hiszpańskim sądzie, a tamtejszy fiskus oskarża go o poważne zaniedbania.

Jak ustalił "Sport", nowy kontrakt Brazylijczyka będzie zawierał m.in. zapis dotyczący tego, że piłkarz dostanie wsparcie prawne ze strony adwokatów klubu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje