Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

Marcin Bułka na testach w FC Barcelona

Młody bramkarz szkółki FCB Escola Varsovia Marcin Bułka, lada dzień wyjedzie na testy do słynnego klubu.

Bułka urodził się w 1999 roku, ma dopiero 17 lat, a już imponuje warunkami fizycznymi - ma blisko dwa metry wzrostu!

Bułka jest wychowankiem szkółki FCB Escola Varsovia. Jego dobre występy nie uszły uwadze europejskim klubom. Latem dostał zaproszenie na testy do zespołów Serie A - Atalanty i Udinese.

Teraz zgłosiła się do niego słynna Barcelona, czyli klub-matka Escoli. Gdyby Bułka podpisał kontrakt z katalońską drużyną, byłby pierwszym Polakiem, który trafił do giganta z Hiszpanii.

Bułka weźmie udział w turnieju, który ma niezwykłą renomę i powszechnie uważany jest za wstęp do zawodowej kariery. Młodzi piłkarze będą mieli okazję rywalizować z rówieśnikami ze szkół klubu FC Barcelona z całego świata i będą bacznie obserwowani przez skautów FC Barcelona. Oprócz tego spotkają się z piłkarskimi idolami oraz zwiedzą legendarny stadion Camp Nou.

Po turnieju Bułka zostanie w Barcelonie i będzie odbywał testy w jednej z drużyn młodzieżowych słynnego klubu.

Bułka jest młodzieżowym reprezentantem Polski. Skauci Barcelony na początku lutego przyjechali do Warszawy specjalnie dla niego. Bramkarz był obserwowany przez kilka dni, a jego dobra dyspozycja zaowocowała zaproszeniem na testy.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama