Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

Kaka: Chcę odejść z Realu Madryt

Zapowiada się wielki transfer - Brazylijczyk Kaka przyznał, że ma dość siedzenia na ławce rezerwowych Realu Madryt i chce jak najszybciej odejść.

"Moim obowiązkiem jest trenować każdego dnia i grać, ale to nie oznacza, że jestem zadowolony. Chciałbym odejść i mam nadzieję, że klub pomoże mi w tym" - powiedział Kaka, którego cytuje "Marca".

Reklama

Brazylijczyk przyznał, że klub zna jego stanowisko, a jego ojciec prowadzi negocjacje z władzami Realu.

Kaka dodał, że jego odejście z Madrytu to najlepsze rozwiązanie nie tylko dla niego, ale także dla klubu, który wypłaca mu gigantyczną pensję (ok. 10 mln euro rocznie).

Bohater jednego z najwyższych transferów w historii piłki nożnej (kosztował 65 mln euro, gdy przechodził z Milanu do "Królewskich") nie odnalazł się po przeprowadzce do Madrytu. Nie zaprezentował nawet ułamka swoich możliwości, którymi imponował przed laty, gdy otrzymał Złotą Piłkę, wygrywając plebiscyt na najlepszego piłkarza grającego w Europie.

Mimo tego wielokrotnie podkreślał, że nie zamierza odchodzić z Realu. Nadzieją dla niego miało być przyjście do klubu Carlo Ancelottiego, trenera pod wodzą którego odnosił największe sukcesy w Milanie.

Dowiedz się więcej na temat: kaka | Real Madryt | Carlo Ancelotti