Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

FC Barcelona staje w obronie Gerarda Pique

Obrońca FC Barcelona Gerard Pique trochę się zapomniał, znieważając strażników miejskich i rzucając im pod nogi mandat. Klub z Barcelony nie zamierza robić afery z zachowania piłkarza.

Jak poinformowała "Marca", Pique starł się ze strażnikami, gdy ci wręczyli jego bratu mandat za złe parkowanie.

"Wypisujesz mandat, bo od każdego masz zarobek, a teraz nie masz pieniędzy. To na nic, bo jak zadzwonię do twojego zwierzchnika, to anuluje mi karę, a ciebie obedrze ze skóry. Myślisz, że jesteś panem świata, bo nosisz mundur? Brzydzi mnie twoja praca, cała ta wasza straż miejska to hańba - tak według relacji gazety Pique krzyczał do stróżów porządku.

Kolega Pique z obrony Jordi Alba uważa, że byłoby niepoważne, gdyby klub ukarał zawodnika za coś takiego. - Przeprosił i to wystarczy.

Reklama

- Każdy może się pomylić, przyjmuję jego przeprosiny. Trzeba otworzyć nową kartę, bo to przydarzyło się niejednemu - powiedział wiceprezydent FC Barcelona Jordi Cardoner.Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL