Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

Alen Halilović: Barcelona? Nie myślę o przyszłości

​Alen Halilović przyznał, że nie wie, czy Barcelona wiąże z nim plany. Utalentowany Chorwat nie dostał w klubie z Katalonii poważnej szansy i jest obecnie wypożyczony do Sportingu Gijon.

Primera Division. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Halilović trafił do Barcelony w 2014 roku z Dinama Zagrzeb. Zawodnik przychodził do klubu z etykietką ogromnego talentu, podpisał pięcioletni kontrakt, ale nie dostał szansy debiutu w Primera Division.

Chorwat został przed rozpoczęciem bieżącego sezonu wypożyczony do Sportingu Gijon, a wczoraj miał okazję zagrać z macierzystym klubem w ligowym spotkaniu przegranym przez Sporting 1-3.

Reklama

Utalentowany 19-latek przyznał, że nie wie, czy Barcelona wiąże z nim plany i po zakończeniu bieżącego sezonu - kiedy zakończy się okres wypożyczenia do Sportingu - da mu poważną szansę.

"Na razie nie myślę o przyszłości. Jestem skupiony na tym, żeby dobrze grać w Gijon" - podkreśla Halilović.

"Wciąż jest sporo meczów do końca rozgrywek, a potem czeka mnie Euro 2016 z reprezentacją narodową" - dodał Chorwat.

"Barcelona? Nie wiem, jakie szefowie klubu mają plany wobec mnie. Trudno mi powiedzieć, gdzie zagram w następnym sezonie" - zakończył zawodnik.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy