Reklama

Reklama

Widzew Łódź. Zmarł Andrzej Możejko. Miał 72 lata

Widzew Łódź poinformował o śmierci Andrzeja Możejki. Piłkarz przebył z klubem drogę od trzeciej ligi do europejskich pucharów. Zdobył z Widzewem dwa tytuły mistrza Polski. Miał 72 lata.

- Dotarła do nas tragiczna informacja. Zmarł Andrzej Możejko, legenda Widzewa Łódź. Dwukrotny mistrz Polski, charakterny piłkarz i dobry kolega. Zawodnik Wielkiego Widzewa, który przebył z nim drogę od 3. ligi do europejskich pucharów. Cześć jego pamięci! - napisał Widzew na Twitterze. 

Możejko był piłkarzem Widzewa przez 11 lat. Miał na swoim koncie tytuły mistrza Polski oraz występy w europejskich pucharach. Na boisku rywalizował z zawodnikami Juventusu, Manchesteru United i Manchesteru City. Popularny "Johnny" przez lata był ulubieńcem kibiców łódzkiego klubu. 

Reklama

Hołd zmarłemu złożył również Zbigniew Boniek. Prezes PZPN występował w Widzewie razem z Możejką.

mtu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL