Reklama

Reklama

Widzew Łódź. Dwóch piłkarzy zakażonych koronawirusem

U dwóch zawodników potwierdzono badaniami zakażenie koronawirusem - poinformował w środę beniaminek piłkarskiej 1. ligi Widzew Łódź. Wszystko na to wskazuje, że zaplanowany na piątek mecz z GKS Bełchatów nie odbędzie się w tym terminie.

"Badania na obecność COVID-19 w organizmie dały u dwóch piłkarzy Widzewa wynik pozytywny. Od kilku dni są oni odizolowani od zespołu, pod opieką sztabu medycznego i czują się dobrze" - poinformował w środę na swoich profilach w mediach społecznościowych klub z Łodzi.

Dodano, że Widzew jest w kontakcie z zespołem medycznym Polskiego Związku Piłki Nożnej i Sanepidem. W porozumieniu z tymi organami podejmowane będą kolejne działania i decyzje.

Wiele wskazuje jednak na to, że nie dojdzie do piątkowego meczu 10. kolejki pierwszoligowych rozgrywek, w którym Widzew miał zmierzyć się na własnym stadionie w derbach regionu z GKS Bełchatów.

Reklama

Wcześniej, również z powodu zakażeń, odwołano mecz drugiego łódzkiego klubu ŁKS, który w weekend miał zagrać na wyjeździe z Radomiakiem Radom.

Bartłomiej Pawlak

1. liga: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Reklama

Reklama

Reklama