Reklama

Reklama

I liga. Widzew Łódź opuściło pięciu piłkarzy

Widzew Łódź kontynuuje przebudowę drużyny po awansie do I ligi. Po zmianie trenera przyszła pora na zmiany w składzie. Zespół opuściło pięciu zawodników.

W czwartek szkoleniowcem Widzewa został Enkeleid Dobi. Zastąpił Marcina Kaczmarka, który co prawda wywalczył awans, ale zrobił to w stylu, który nie zachwycił ani zarządu, ani kibiców.

Reklama

Łódzki klub zamierza znacznie przebudować skład przed walką w I lidze. Zaczęło się od odejścia pięciu piłkarzy. Drużynę opuścili: Patryk Wolański, Łukasz Turzyniecki, Christopher Mandiangu, Hubert Wołąkiewicz i Kornel Kordas.

Wolański w ostatnim sezonie przegrywał rywalizację w bramce z Wojciechem Pawłowskim. Turzyniecki też był rezerwowym.

Mandiangu i Wołąkiewicz byli ważnymi piłkarzami, ale klub nie zdecydował się przedłużyć ich umów. Z kolej Kordas był wypożyczony z Korony Kielce i wrócił do macierzystego klubu.

Widzew poinformował też, że z końcem lipca wygasa też kontrakt Daniela Mąki. Ma się on jednak stawić na pierwszym treningu, tak samo jak Michael Ameyaw i Przemysław Banaszak, którzy byli wypożyczeni do innych klubów. Nowy szkoleniowiec chce zobaczyć zawodników na zajęciach i samodzielnie ocenić ich przydatność do zespołu.

MP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje