Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (38 pkt.)
  • 2 .Pogoń Szczecin (35 pkt.)
  • 3 .Lechia Gdańsk (33 pkt.)
  • 4 .Raków Częstochowa (29 pkt.)
  • 5 .Radomiak (28 pkt.)
  • 6 .Śląsk Wrocław (24 pkt.)
  • 7 .Górnik Zabrze (24 pkt.)
  • 8 .Stal Mielec (24 pkt.)

Ekstraklasa. Opóźniony powrót bramkarza Lecha

Trzech piłkarzy Lecha Poznań z powodu kontuzji nie będzie mogło zagrać w piątkowym meczu PKO Ekstraklasy z Wisłą Płock: bramkarz Mickey van der Hart, obrońca Thomas Rogne i pomocnik Filip Marchiwński. Mickey van der Hart z Holandii do Poznania wróci dopiero w dniu meczu z Wisłą Płock i tu będzie przechodził dalszą rehabilitację. Mecz Lech - Wisła Płock w piątek o godz. 20.30, transmisja w Canal+Sport.

Mickey van der Hart doznał kontuzji w meczu Lecha Poznań z Wisłą Kraków. Wtedy w bramce zmienił go Filip Bednarek (przy okazji doszło do małego zamieszania z jego strojem), który zastępował go też w kolejnych spotkaniach, w tym w hicie PKO Ekstraklasy z Legią Warszawa. Okazało się bowiem, że kontuzja Holendra potrwa dłużej niż pierwotnie zakładano

Lech Poznań. Mickey van der Hart na leczeniu w Holandii

Reklama

Mickey van der Hart na badania wyleciał do swojej ojczyzny, Holandii. - Mickey van der Hart wróci do Poznania w piątek, czyli w dniu meczu z Wisłą Płock. To dzień później niż planował, jego lot został bowiem przełożony. W Poznaniu będzie kontynuował rehabilitację, postępy są widoczne, chcemy, by niedługo wrócił do treningu bramkarskiego - mówi Rafał Janas, drugi trener Lecha Poznań na konferencji prasowej przed meczem z Wisłą Płock. Na razie nie wiadomo więc, kiedy Mickey van der Hart znów będzie mógł stanąć w bramce Lecha Poznań.

W meczu Lech Poznań - Wisła Płock na pewno nie wystąpi też dwóch innych piłkarzy lidera PKO Ekstraklasy. - Oprócz van der Harta, dochodzi do siebie Filip Marchwiński, po kontuzji odniesionej podczas zgrupowania reprezentacji. Zdrowy nie jest też Thomas Rogne - informuje Rafał Janas.

Ekstraklasa. Lech Poznań - Wisła Płock, transmisja

Mecz Lech - Wisła Płock w piątek o godz. 20.30, transmisja w Canal+Sport, "na żywo" na Sport.Interia.pl.

BN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje