Koreańczycy

Synonimy: koreanka, koreańczyk

Artykuły (15)

Niedziela, 14 marca 2010 (17:27)
Reprezentantka Korei Południowej Hee Sook Jeon wygrała zawody Pucharu Świata florecistek w Budapeszcie, pokonując w finale Rosjankę Jewgienię Łamonową 5:4. Polki nie startowały.
Poniedziałek, 7 września 2009 (19:31)
Koreanka Oh Eun-Sun będzie pierwszą kobietą, która wejdzie na wszystkie 14 ośmiotysięczników - przyznała w poniedziałek jej główna rywalka Edurne Pasaban. Hiszpanka przygotowuje się do...
Niedziela, 16 listopada 2008 (12:36)
Reprezentantki Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej pokonały po dogrywce 2:1 (0:1) ekipę Stanów Zjednoczonych w finale piłkarskich mistrzostw świata zawodniczek do lat 17 w...
Sobota, 23 sierpnia 2008 (09:10)
Piłkarki ręczne Korei Płd. zdobyły brązowy medal igrzysk olimpijskich w Pekinie. W decydującym meczu wicemistrzynie olimpijskie z Aten pokonały Węgierki 33:28 (13:15).