FC Ingolstadt 04 - 1. FC Saarbrücken 0-0. Liga niemiecka - 36. kolejka 3. Ligi

W starciu 36. kolejki niemieckiej 3. Ligi, które rozegrane zostało 8 maja, drużyna FC Ingolstadt zremisowała z FC Saarbrücken 0-0. Spotkanie odbyło się na Audi-Sportpark.

36. kolejka Niemcy - 3. Liga
2021-05-08 14:00 | Stadion: Audi-Sportpark | Arbiter: Konrad Oldhfer
FC Ingolstadt 04
1. FC Saarbrücken
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się remisem.

Już w pierwszych minutach zespół FC Saarbrücken próbował rozpoznać przeciwników konstruując akcje zaczepne. Przez dłuższy czas przewaga w posiadaniu piłki była aż nadto widoczna, jednak nie przynosiło to efektów w postaci bramek. W 43. minucie za Jaysona Breitenbacha wszedł Nicklas Shipnoski.

Trener FC Ingolstadt postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Caniggia Ginola, a murawę opuścił Merlin Röhl. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy arbiter pokazał kartkę Markusowi Mendlerowi, zawodnikowi gości.

Trener FC Saarbrücken postanowił zagrać agresywniej. W 65. minucie zmienił pomocnika Tobiasa Jänickego i na pole gry wprowadził napastnika Juliana Günthera-Schmidta, który w bieżącym sezonie ma na koncie sześć bramek. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. Między 65. a 73. minutą, boisko opuścili zawodnicy FC Ingolstadt: Stefan Kutschke, Filip Bilbija, Jonatan Kotzke, na ich miejsce weszli: Dominik Franke, Fatih Kaya, Robin Krauße. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Kianza Gonzáleza-Froese'a, Timma Golleya, Markusa Mendlera zajęli: Sebastian Bösel, Minos Gouras, Mario Müller. W 68. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Lucę Kerber z FC Saarbrücken, a w 88. minucie Caniggię Ginolę z drużyny przeciwnej.

Fanol Përdedaj
46′ Merlin Röhl
Luca Kerber68′
72′ Filip Bilbija
Markus Mendler48′ 73′
72′ Jonatan Kotzke
Tobias Jänicke65′
Dennis-Yerai Eckert Ayensa
Kianz González-Froese65′
71′ Stefan Kutschke
Timm Golley72′
Robert Jendrusch
Ramon Castellucci
Nico Antonitsch
Mario Müller73′
71′ Dominik Franke
Sebastian Bösel65′
72′ Robin Krauße
Minos Gouras72′
Justin Butler
Nicklas Shipnoski43′
46′ 88′ Caniggia Ginola Elva
Maurice John Deville
72′ Fatih Kaya
Julian Günther-Schmidt65′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom gospodarzy, a zawodnikom FC Saarbrücken pokazał dwie.

Drużyna FC Ingolstadt w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników. Natomiast jedenastka gości dokonała pięciu zmian.