Reklama

Reklama

Flavio Paixao w reprezentacji Portugalii?

Flavio Paixao imponuje strzelecką formą w Śląsku Wrocław. Portugalskie media sugerują nowemu selekcjonerowi Fernando Santosowi powołanie napastnika do reprezentacji.

"Portugalczycy od jakiegoś czasu mają problem z napastnikami. Oczywiście lekiem na to jest Cristiano Ronaldo, grający na skrzydle. Ale takiego zawodnika, który zdobywałby bramki regularnie grając na pozycji wysuniętego napastnika, nie ma w tej chwili" - powiedział Andrzej Juskowiak były piłkarz Sportingu Lizbona.

"Santos, który pracował w różnych w różnych miejscach w Europie i poza nią, jest dobrze zorientowany, gdzie znajdują się jego rodacy, którzy regularnie zdobywają gole. Myślę, że Flavio Paixao ma szansę na grę w kadrze. Santos może skorzystać z takiego zawodnika. Paixao strzela gole, jest silny, potrafi utrzymać się przy piłce, co też nie jest bez znaczenia w grze w reprezentacji Portugalii" - stwierdził.

"Wygląda na to, że forma Flavio Paixao szybko nie ucieknie. Wie jak do niej doszedł i teraz pielęgnuje to, co wypracował. Jest zawodnikiem dosyć doświadczonym, więc to też powinno być na jego korzyść. Jeżeli byłby dużo młodszym piłkarzem, to można by się zastanawiać, czy to nie jest przebłysk formy w tej chwili" - podkreślił Juskowiak.

Reklama


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL