Reklama

Reklama

  • 1 .Wisła Kraków (4 pkt.)
  • 2 .Jagiellonia Białystok (4 pkt.)
  • 3 .Lech Poznań (4 pkt.)
  • 4 .Pogoń Szczecin (4 pkt.)
  • 5 .Radomiak (4 pkt.)
  • 6 .Śląsk Wrocław (4 pkt.)
  • 7 .Lechia Gdańsk (4 pkt.)
  • 8 .Piast Gliwice (3 pkt.)

Lechia Gdańsk. Miłosz Szczepański na testach sportowych i medycznych

Utalentowany 23-latek, Miłosz Szczepański pojawił się na treningu Lechii Gdańsk. Wiele wskazuje, że zwiąże się kontraktem z Biało-Zielonymi.

Z końcem sezonu 2020/21 Miłoszowi Szczepańskiemu wygasła umowa z Rakowem Częstochowa. Dwuletni pobyt pomocnika pod Jasną Górą to skrajne emocje, od radości po gorycz. W 2019/20 Szczepański był jedną z rewelacji częstochowskiego beniaminka. Pod koniec sezonu odniósł jednak ciężką kontuzję zerwania więzadeł krzyżowych i w kolejnym sezonie nie wystąpił ani przez minutę. W ten sposób ominął go najlepszy sezon w historii Rakowa Częstochowa, w którym ekipa Marka Papszuna zdobyła Puchar Polski i srebrne medale ligowe. W tej sytuacji Raków nie zdecydował się na przedłużenie współpracy ze Szczepańskim.

Reklama

Niedawno wiązano go z Wisłą Płock, ale jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego Miłosz Szczepański będzie odbudowywał formę w Lechii Gdańsk. Właśnie przybył do Gdańska, by w testach sportowych i medycznych udowodnić swą przydatność do drużyny Lechii. Z naszych informacji wynika, że sprawa przyjścia ofensywnego pomocnika do Lechii jest raczej przesądzona i Szczepański znajdował się bardzo wysoko na liście życzeń trenera Piotra Stokowca, jeśli chodzi o zawodników na pozycję nr 10. Jeśli wszystko pójdzie jak należy Szczepański stanie się drugim letnim nabytkiem Lechii, po Turku Ilkayu Durmusie, który poprzednio występował w szkockim St. Mirren. Ewentualne przyjście Szczepańskiego do Lechii po pobycie w Rakowie będzie odwróceniem pewnych trendów, bo do tej pory ruch trwał głównie znad morza pod Jasną Góra - w ostatnich miesiacach taki kurs odbyli Jakub Arak i Żarko Udoviczić. 

MS

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje