Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (18 pkt.)
  • 2 .Śląsk Wrocław (14 pkt.)
  • 3 .Pogoń Szczecin (13 pkt.)
  • 4 .Zagłębie Lubin (12 pkt.)
  • 5 .Wisła Kraków (11 pkt.)
  • 6 .Wisła Płock (10 pkt.)
  • 7 .Lechia Gdańsk (10 pkt.)
  • 8 .Radomiak (10 pkt.)

Lech Poznań wygrał w Zabrzu. Joel Pereira przeprasza. "Nie chciałem nikogo skrzywdzić"

Portugalski obrońca Joel Pererira przeprosił wszystkich za czerwoną kartkę, jaką otrzymał w meczu Lecha Poznań z Górnikiem w Zabrzu. Pod koniec spotkania został wyrzucony z boiska. To jego pierwsza kartka w karierze. "Nikogo nie chciałem skrzywdzić" - mówi.

Joel Pereira to nowy nabytek Lecha Poznań. Trafił tu z Gil Vicente Barcelos i nigdy w życiu nie dostał czerwonej kartki. Pod koniec meczu w Zabrzu jednak zaatakował bezpardonowo Ishmaela Baidoo z Górnika i trafił go noga w głowę ciosem niemal z karate. To był bardzo brutalny faul i sędzia Szymon Marciniak zareagował od razu. Portugalczyk nie ukończył spotkania.

Lech Poznań. Joel Pereira przeprasza

Po meczu Joel Pereira przeprosił Ghańczyka oraz wszystkich za to, co zrobił. - Przepraszam kibiców Ekstraklasy, przepraszam sędziego i moich kolegów z boiska, ale sytuacja była w 100 procentach niezamierzona. Miałem nogę w powietrzu i trafiłem rywala, nie mogłem jej cofnąć. Jeśli prześledzicie moją karierę, zobaczycie, że nigdy nie dostałem czerwonej kartki. Nigdy nie skrzywdziłem żadnego kolegi - napisał i zamieścił zdjęcie, na którym przeprasza Ishmaela Baidoo zaraz w budynku klubowym Górnika.

Reklama

Lech wygrał mecz 3-1, a czerwona kartka dla Joela Pereiry miała miejsce wtedy, gdy ten wynik był już przypieczętowany. Nie wpłynęła na wydarzenia na boisku w Zabrzu, ale może wpłynąć na kolejne mecze. Portugalczyk będzie pauzował w dwóch spotkaniach, zatem musi go zastąpić Alan Czerwiński. Trener Maciej Skorża od razu wpuścił go na boisko po czerwonej kartce dla Pereiry, na te kilka chwil. A Joel Pereira to wyróżniający się zawodnik Lecha, w obu meczach z Radomiakiem i Górnikiem wypadł nieźle.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje