Reklama

Reklama

Lech Poznań ruszy z transferami. Maciej Skorża stawia na Polaków

- Mam mnóstwo graczy do zanalizowania, dostałem rankingi na każdą pozycję. Chcę uniknąć sytuacji, by na którejś pozycji nie było konkurencji – mówi trener Lecha Poznań Maciej Skorża. Kolejorz wytypował kandydatów.

Trener Maciej Skorża pytany o to, czy Lech szykuje ofensywę transferową, odpowiada, że przekonamy się o tym 14 czerwca, gdy zespół wróci do zajęć. Rozegra wtedy kilka sparingów, w tym - jak informowaliśmy - z duńskim zespołem FC Midtjylland. Większość ma być otwarta dla kibiców, gdyż Maciej Skorża chce oswajać zespół z sytuacją, gdy po miesiącach flauty zagra na oczach fanów.

Lech Poznań szykuje transfery

Transfery mają być dokonane na kilku pozycjach. - Moje plany związane z Lechem zakładają konkurencję na każdej pozycji i bardzo nie chciałbym, aby na którejś takiej konkurencji nie było - mówi. - Ta konkurencja powinna nas pchać do przodu w nowym sezonie.

Reklama

I dodaje, że kluczem dla niego będzie też wartościowa ławka rezerwowych.

A to oznacza konieczność sprowadzenia nowych zawodników. Ma do tego dojść w czerwcu. - Dostałem rankingi wytypowanych graczy na poszczególnych pozycjach. Jest ich tak wielu, że nie ma mowy o urlopach. Czeka nas bardzo intensywna praca - zdradza Maciej Skorża.

Nowy trener Kolejorza dodał, że szczególnie zależy mu na zawodnikach polskich. - Nie mam nic do cudzoziemców, ale chciałbym, aby jednak język polski był w szatni dominujący - stwierdził.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL