Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (18 pkt.)
  • 2 .Śląsk Wrocław (14 pkt.)
  • 3 .Pogoń Szczecin (13 pkt.)
  • 4 .Lechia Gdańsk (13 pkt.)
  • 5 .Zagłębie Lubin (12 pkt.)
  • 6 .Raków Częstochowa (11 pkt.)
  • 7 .Wisła Kraków (11 pkt.)
  • 8 .Wisła Płock (10 pkt.)

Damian Kądzior: Trener Skorża rozmawiał ze mną tylko raz

- Rozmawiałem z trenerem Skorżą jeden raz. Trener przedstawił mi swoją opinię, jednak później zaczęły się sprawy nieco komplikować - mówi Damian Kądzior, nowy gracz Piasta Gliwice, który miał trafić do Lecha Poznań, ale ostatecznie się tu nie znalazł.

Z zawodnikiem rozmawiają Sportowe Fakty. Piłkarz w tej rozmowie odnosi się do sprawy niedoszłego transferu do Lecha Poznań, który tak zelektryzował kibiców Kolejorza. Uważają oni, że poznański klub powinien był go sprowadzić. Nie zrobił tego, a trener Maciej Skorża w obszernej rozmowie z Interia.pl tłumaczył przyczyny takiego postepowania.

CZYTAJ TAKŻE: Maciej Skorża mówi, dlaczego Lech Poznań wstrzymuje się z transferami

Reklama

- Damian to dobry zawodnik i był na naszej liście. Poważnie rozważałem jego kandydaturę i pojawiły się także pierwsze rozmowy w sprawie pozyskania go. W tym samym momencie zaczęły się jednak pojawiać inne, alternatywne rozwiązania. Zawodnicy o innej specyfice, o innym profilu - tacy, którzy mogą nam dać inne opcje w grze ofensywnej. Uznałem zatem, że warto poczekać i spróbować pozyskać właśnie tych piłkarzy - mówił szkoleniowiec Lecha o Damianie Kądziorze.

Damian Kądzior o Lechu Poznań

Piłkarz w rozmowie ze Sportowymi Faktami potwierdza, ze Piast Gliwice był po prostu bardziej zdecydowany i konkretny. - Dla mnie to jest skończony temat. Jestem w Piaście i tyle. Rozmawiałem z trenerem Skorżą jeden raz. Trener przedstawił mi swoją opinię, jednak później zaczęły się sprawy nieco komplikować i tyle. Można to teraz ubrać w słowa tak, że to Lech się wycofał z negocjacji. Nie przeżywam tego, życzę im jak najlepszego sezonu, nie zamierzam o nikim źle mówić - stwierdził.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje