Reklama

Reklama

Korona Kielce. Klub rozwiązał kontrakty z Marquezem i Zalazarem

Stanowcze decyzje w Koronie Kielce! Zarząd klubu zdecydował o rozwiązaniu kontraktów z Ivanem Marquezem i Rodrigo Zalazarem z winy zawodników.

Jak podał klub Ekstraklasy, powodem takiej decyzji jest brak reakcji obu piłkarzy na przesłane wezwania do stawienia się w klubie w celu rozpoczęcia treningów.

W rozgrywkach trwa przerwa, spowodowana pandemią koronawirusa. Wielu zawodników zagranicznych w przerwie udało się do swoich ojczystych krajów. Liga ma zostać wznowiona 29 maja.

Hiszpański obrońca Marquez trafił do Kielc w sierpniu 2018 r. i rozegrał w Koronie 48 spotkań. Jego kontrakt z klubem kończył się 30 czerwca bieżącego roku.

Młody Urugwajczyk został wypożyczony do Korony na początku sezonu z niemieckiego Eintrachtu Frankfurt. Piłkarz zanotował dziewięć występów w barwach Korony.

Reklama

WS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy