Partner merytoryczny: Eleven Sports

ME siatkarek: Polska - Niemcy. O której spotkanie Mistrzostw Europy?

Polskie siatkarki U18 walczą na mistrzostwach Europy odbywających się w Grecji oraz Rumunii. W swoim czwartym spotkaniu zawalczą one z Niemkami. Jak potoczy się to spotkanie? Zobacz, o której mecz Mistrzostw Europy Siatkarek U18 Niemcy - Polska.

Polskie siatkarki U18
Polskie siatkarki U18/CEV/Getty Images

Polskie siatkarki młodzieżowe w dniach 1 - 13 lipca rywalizują na Mistrzostwach Europy siatkarek U18. Turniej ten w tym roku odbywa się w Grecji oraz Rumunii. Polki rywalizują w Heraklionie na Krecie.

Podopieczne Marcina Orlika w swoim pierwszym meczu pewnie pokonały Węgierki 3:0. Bez straty seta odprawiły również Litwę. Trzecie spotkanie z Bułgarią z kolei miało bardzo dramatyczny przebieg. Biało-czerwone prowadziły już 2:0 w setach, żeby ostatecznie ulec 2:3.

W czwartej serii gier Polki staną naprzeciw młodych siatkarek z Niemiec. Jak dotąd nasze zachodnie sąsiadki również poniosły jedną porażkę oraz dwa zwycięstwa, grały one jednak w znacznie mniej przekonujący sposób.

ME siatkarek U18: Polska - Niemcy. O której spotkanie Mistrzostw Europy?

Mecz Mistrzostw Europy siatkarek U18 Niemcy - Polska rozpocznie się w piątek, 5 lipca o godzinie 16:30.

Mieli jechać na 3 mecze, wrócili z medalem! 50-lecie srebra "Orłów Górskiego"/Polsat Sport/Polsat Sport