PGEE - kalendarz

PGE Ekstraliga - 1 runda    
data mecz wynik
8.04.2022 zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - FOGO Unia Leszno 44-46
8.04.2022 Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin 44-46
10.04.2022 Arged Malesa Ostrów Wlkp. - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 35-55
10.04.2022 Betard Sparta Wrocław - For Nature Solutions Apator Toruń 59-31
PGE Ekstraliga - 2 runda    
16.04.2022 For Nature Solutions Apator Toruń - Arged Malesa Ostrów Wlkp. 55-35
16.04.2022 ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław 49-41
17.04.2022 FOGO Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów 46-44
17.04.2022 Motor Lublin - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa 47-43
PGE Ekstraliga - 3 runda    
22.04.2022 Motor Lublin - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 57-33
22.04.2022 Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno 44-46
24.04.2022 Arged Malesa Ostrów Wlkp. - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa 24-30
24.04.2022 Moje Bermudy Stal Gorzów - For Nature Solutions Apator Toruń 47-43
PGE Ekstraliga - 4 runda    
29.04.2022 ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów 39-51
29.04.2022 FOGO Unia Leszno - Arged Malesa Ostrów Wlkp. 56-34
1.05.2022 zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław 52-38
1.05.2022 For Nature Solutions Apator Toruń - Motor Lublin 42-48
PGE Ekstraliga - 5 runda    
6.05.2022 Motor Lublin - FOGO Unia Leszno 58-32
6.05.2022 Betard Sparta Wrocław - Arged Malesa Ostrów Wlkp. 54-36
8.05.2022 ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - For Nature Solutions Apator Toruń 44-46
8.05.2022 Moje Bermudy Stal Gorzów - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa 50-40
PGE Ekstraliga - 6 runda    
20.05.2022 zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 65-25
20.05.2022 Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Motor Lublin 35-55
22.05.2022 Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów 46-44
22.05.2022 FOGO Unia Leszno - For Nature Solutions Apator Toruń 47-43
PGE Ekstraliga - 7 runda    
3.06.2022 For Nature Solutions Apator Toruń - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa 48-42
3.06.2022 Moje Bermudy Stal Gorzów - Arged Malesa Ostrów Wlkp. 55-35 
5.06.2022 Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 50-40 
5.06.2022 ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - FOGO Unia Leszno 50-40
PGE Ekstraliga - 8 runda    
10.06.2022 Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Moje Bermudy Stal Gorzów 34-55
10.06.2022 FOGO Unia Leszno - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 47-43
12.06.2022 zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - For Nature Solutions Apator Toruń 50-40
12.06.2022 Betard Sparta Wrocław - Motor Lublin 45-45
PGE Ekstraliga - 9 runda    
17.06.2022 Motor Lublin - Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51-39
19.06.2022 For Nature Solutions Apator Toruń - FOGO Unia Leszno 53-37
17.06.2022 ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa 48-42 
19.06.2022 Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław 52-38
PGE Ekstraliga - 10 runda    
24.06.2022 Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Betard Sparta Wrocław 34-56
24.06.2022 For Nature Solutions Apator Toruń - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 56-34
26.06.2022 zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - Moje Bermudy Stal Gorzów 50-40
26.06.2022 FOGO Unia Leszno - Motor Lublin 43-47
PGE Ekstraliga - 11 runda    
1.07.2022 Betard Sparta Wrocław - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa 41-49
8.07.2022 Moje Bermudy Stal Gorzów - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 54-36
3.07.2022 Motor Lublin - For Nature Solutions Apator Toruń 55-35
3.07.2022 Arged Malesa Ostrów Wlkp. - FOGO Unia Leszno 33-57
PGE Ekstraliga - 12 runda    
15.07.2022 zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - Arged Malesa Ostrów Wlkp. 68-22
15.07.2022 ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - Motor Lublin 35-55
17.07.2022 For Nature Solutions Apator Toruń - Moje Bermudy Stal Gorzów 47-43
17.07.2022 FOGO Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 44-46
PGE Ekstraliga - 13 runda    
22.07.2022 Betard Sparta Wrocław - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 66-24
22.07.2022 Moje Bermudy Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno 47-43
24.07.2022 zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 49-41
24.07.2022 Arged Malesa Ostrów Wlkp. - For Nature Solutions Apator Toruń 43-47
PGE Ekstraliga - 14 runda    
5.08.2022 FOGO Unia Leszno - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa 40-50
5.08.2022 ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - Arged Malesa Ostrów Wlkp. 47-43
7.08.2022 For Nature Solutions Apator Toruń - Betard Sparta Wrocław 45-45
7.08.2022 Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów 59-31
PGE Ekstraliga - Ćwierćfinały I    
21.08.2022 FOGO Unia Leszno - Motor Lublin  
21.08.2022 Betard Sparta Wrocław - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa  
21.08.2022 For Nature Solutions Apator Toruń - Moje Bermudy Stal Gorzów  
PGE Ekstraliga - Ćwierćfinały II    
28.08.2022 Motor Lublin - FOGO Unia Leszno  
28.08.2022 zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław  
28.08.2022 Moje Bermudy Stal Gorzów - For Nature Solutions Apator Toruń  
PGE Ekstraliga - Półfinały I    
2.09.2022 ? - ?  
2.09.2022 ? - ?  
PGE Ekstraliga - Półfinały II    
4.09.2022 ? - ?  
4.09.2022 ? - ?  
PGE Ekstraliga - Finały I    
9.09.2022 ? - ?  
11.09.2022 ? - ?  
PGE Ekstraliga - Finały II    
24.09.2022 ? - ?  
25.09.2022 ? - ?