Reklama

Reklama

Żużlowa lista Hop - Bęc

Broniąca tytułu Unia Tarnów prowadzi w tabeli ekstraligi żużlowej po dwóch pełnych kolejkach nowego sezonu. Dobra postawa "Jaskółek" nie jest zaskoczeniem, choć trzeba przyznać, iż jak na razie rywale mistrzów Polski nie byli zbyt wymagający....

Po niedzielnych spotkaniach, tradycyjnie już podsumowujemy minioną kolejkę ligową. Oto Ci zawodnicy, którzy zasłużyli na słowa pochwały jak i Ci , którzy o swoim ostatnim występie powinni jak najszybciej zapomnieć.

Lista Hop

1. Grzegorz Walasek (Włókniarz) - Walasek po raz kolejny pokazał, że tytuł mistrza Polski nie należał mu się przypadkowo. W starciu z Unią zdobył komplet punktów i był najlepszym zawodnikiem swojego zespołu.

2. Jason Crump (Apator) - Ten sezon w polskiej lidze mistrz świata zaczyna zdecydowanie lepiej od poprzedniego. W meczu z Polonią wywalczył trzynaście punktów i tym samym włodarze Apatora jak na razie nie mają powodów aby narzekać na Australijczyka.

Reklama

3. Karol Ząbik (Apator) - Junior Apatora nie miał obaw przed bardziej utytułowanymi rywalami z drużyny Polonii Bydgoszcz. Na torze wywalczył 13 punktów i wszystko wskazuje na to, że będzie silnym punktem Torunian w tym sezonie.

Lista Bęc

1. Jacek Krzyżaniak (Polonia) - Wedle zamierzeń bydgoskich włodarzy miał być silnym punktem zespołu. Jak na razie " Krzyżak" mocno zawodzi a jego występ na doskonale znanym sobie torze w Toruniu zakończył się blamażem.

2. Leigh Adams (Unia) - Tak słabego występu " stranieri" Unii nikt się nie spodziewał. Najwyraźniej Adamsowi nie podpasował tor w Częstochowie i w swoich sześciu startach zdobył zaledwie dziewięć punktów.

3. Marcin Nowaczyk (ZKŻ Zielona Góra) - Nowaczyk miał pełnić rolę pierwszego juniora zespołu, ale jak na razie wywiązuje się z niej z dużymi problemami. Występ w Tarnowie zaliczy do nieudanych. Na swoim koncie zgromadził bowiem zaledwie dwa punkty.

Zobacz wyniki i zdobywców punktów ostatnich spotkań żużlowej ekstraligi w naszym serwisie NA ŻYWO

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy