Reklama

Reklama

Żużlowa lista Hop - Bęc

Tradycyjnie już podsumowujemy minioną kolejkę ligową. W niedzielę żużlowcy naszej ekstraklasy ścigali się po raz 15. w tym sezonie.

Oto Ci zawodnicy, którzy wczoraj pojechali na swoim normalnym poziomie jak i Ci, którzy swoją postawą rozczarowali kibiców.

Lista Hop

1. Brian Karger (Wybrzeże Gdańsk) - Długo szukali obcokrajowca działacze Gdańska i wydaje się, że dobrze trafili. "Wiekowy" już Karger spisał się bardzo dobrze, zdobył dziewięć punktów i udowodnił, że można na niego jeszcze liczyć.

2. Jarosław Hampel (Atlas Wrocław) - Jako jedyny z Atlasowców skutecznie walczył pod Jasną Górą. W sześciu startach zdobył dwanaście punktów.

Reklama

3. Krzysztof Kasprzak (Unia Leszno) - Najlepszy zawodnik Unii w potyczce z Wybrzeżem. Zdobył piętnaście punktów i szkoda tylko, że poziomem do niego nie dorównali partnerzy z zespołu.

Lista Bęc

1. Scott Nicholls (Atlas Wrocław) - To już kolejny słaby występ Anglika, który nawet nie zmobilizował się po renegocjacji kontraktu. Zdobył pięć punktów i zdaniem wtajemniczonych był to jeden z ostatnich występów tego zawodnika w barwach Atlasu.

2. Sławomir Drabik (Atlas Wrocław) - Chyba żaden z kibiców Atlasu nie spodziewał się, że Drabik tak blado wypadnie na doskonale znanym sobie torze Włókniarza. Niestety, doświadczenia z przeszłości niewiele dały i tym razem Drabik na swoim koncie zapisał zaledwie cztery punkty.

3. Mirosław Kowalik (Polonia Bydgoszcz) - Nie popisał się tym razem Mirosław Kowalik, który blado wypadł w spotkaniu przeciwko swoim byłym kolegom. W pięciu startach zdobył tylko pięć punktów.

Dowiedz się więcej na temat: Wrocław | atlas

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje