Reklama

Reklama

Żużel. ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w poważnych opałach. Tuner zerwał z nimi umowę

Ryszard Kowalski, najlepszy turner na świecie, poinformował na Facebooku o zerwaniu umowy z jednym z klubów PGE Ekstraligi. Jak udało się nam ustalić chodzi o ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz. To ogromny problem dla drużyny Janusza Ślączki.

- W związku ze złamaniem warunków umowy, współpraca firmy RK Racing z jednym z klubów PGE Ekstraligi została zerwana - napisał na Facebooku tuner Ryszard Kowalski.

Kowalski współpracuje z eWinner Apatorem Toruń, Motorem Lublin, Spartą Wrocław i ZOOleszcz DPV Logistic GKM-em Grudziądz. Z naszych ustaleń wynika, że ten ostatni klub właśnie został skreślony z listy.

GKM naruszył warunki umowy

Klub miał naruszyć warunki umowy, udostępniając silniki zawodnikom, którym Kowalski nie chciał użyczać swoich jednostek napędowych. Zwyczajnie nie życzył sobie, żeby jeździli oni na jego silnikach.

Reklama

Jeśli nic się nie zmieni, to GKM będzie miał spore problemy. Kowalski to najlepszy tuner na świecie. Oczywiście zawsze można znaleźć kogoś innego, ale dla wielu zawodników przesiadka w trakcie sezonu to problem. Pamiętamy, ile kłopotów miał Patryk Dudek, kiedy Jan Andersson poszedł na emeryturę.

Perturbacje z Kowalskim mogą skomplikować walkę GKM-u o utrzymanie. Może się okazać, że to co drużyna zdobyła na torze wygrywając u siebie z Betard Spartą Wrocław i remisując z Motorem Lublin pójdzie na marne. Zamieszanie z silnikami może się odbić na wynikach, a przed GKM-em ważne spotkania u siebie z Apatorem i Falubazem.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje