Reklama

Reklama

Żużel. Wzmocnienie juniorskie Cellfast Wilków. Tego się nikt nie spodziewał

Bartosz Curzytek, junior Betard Sparty Wrocław, pojedzie w sezonie 2021 dla Cellfast Wilków Krosno. Takiego ruchu beniaminka eWinner 1. Ligi chyba nikt się nie spodziewał. Zwłaszcza że Wilki ostatnio negocjowały wykupienie Aleksandra Grygolca z Orła Łódź.  

Rok temu Betard Sparta bardzo długo biła się o transfer braci Curzytków z ZKS Stali Rzeszów. Wtedy udało się załatwić wypożyczenie z prawem pierwokupu. Po zakończeniu sezonu 2020 wrocławscy działacze dopełnili jednak formalności i definitywnie załatwili zakup Michała Curzytka i Bartosza Curzytka. Teraz oddali tego drugiego do Cellfast Wilków Krosno.

ReklamaBartosz, młodszy z braci, w minionym roku jeździł wyłącznie w rozgrywkach juniorskich. Prezentował się średnio. W Wilkach liczą jednak na to, że ta inwestycja się opłaci. Zresztą w Krośnie nie mają wiele do stracenia. Formacja młodzieżowa zespołu wygląda przeciętnie, ale działacze mogą mieć nadzieję, że któryś z zawodników zaskoczy. 

Na ten moment o miejsce w składzie mają rywalizować wspomniany Curzytek oraz Jakub Janik, Aleks Rydlewski (obaj przyszli z eWinner Apatora Toruń) i Kacper Przybylski. Wciąż jednak jest szansa na pozyskanie Aleksandra Grygolca z Orła Łódź.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama