Reklama

Reklama

Żużel. Wschodząca gwiazdka OK Bedmet Kolejarza Opole złożyła ważną deklarację

Mads Hansen po wygraniu pierwszej rundy IMŚJ znalazł się na celowniku wielu klubów. Jego angaż rozważa ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz, mówi się też o zainteresowaniu Moje Bermudy Stali Gorzów. Młody Duńczyk miał jednak coś obiecać dotychczasowemu pracodawcy, OK Bedmet Kolejarzowi Opole.

- Zainteresowanie Madsem jest duże i to jest oczywiste - mówi nam Piotr Mikołajczak, menedżer OK Bedmet Kolejarza. - Rozmawialiśmy już jednak z naszym zawodnikiem. Jeśli awansujemy do pierwszej ligi, to zadeklarował, że zostanie w Opolu.

Kolejarz Opole musi wierzyć w to, że Hansen dotrzyma słowa

Żużlowe deklaracje często niewiele są warte, ale działaczom Kolejarza nie pozostaje nic innego, jak wierzyć w to, że Hansen dotrzyma słowa.

W ogóle to Kolejarza czekają poważne rozmowy o roszadach w składzie. Mówi się, że ma zostać Oskar Polis, ale rozważane są kontrakty z Pawłem Miesiącem i Ernestem Kozą. Na rynku nie ma wielkiego wyboru, a opolanie po ewentualnym awansie do eWinner 1. Ligi nie mają czego szukać z tym składem, który mają obecnie.

Reklama

Kolejarz może mieć jednak kłopot z tym, żeby skutecznie rywalizować z konkurencją o zawodników. W tej chwili budżety czołowych klubów eWinner 1. Ligi oscylują między 5 a 6 milionów złotych. Trudno powiedzieć, na ile stać opolan po awansie. W ich przypadku już nawet budżet rzędu 3,5 miliona złotych będzie sukcesem. To może jednak nie starczyć na jakieś dobre zakupy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje